Комітет АПУ розробив пропозиції щодо удосконалення захисту економічної конкуренції

КИЇВ — 14 лютого 2018 року. Комітет з конкуренційного права Асоціації правників України звернувся до Голови Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики Андрія Іванчука з проханням врахувати пропозиції Комітету АПУ до проекту Закону «Про внесення змін до деяких законів України про захист економічної конкуренції» (реєстр. № 6723 від 14.07.2017 р.)

У зверненні Комітет підкреслив, що Асоціація правників України є всеукраїнською громадською організацією, що об’єднує близько 6 000 правників із метою сприяння втіленню в життя принципу верховенства права в державному, суспільному та громадському житті, сприяння розбудови правової держави та розвитку юридичної професії.

До лав АПУ входить велика кількість провідних експертів із різних сфер науки та практики, які, у свою чергу, володіють унікальними знаннями та широким практичним досвідом у відповідних галузях.

Зокрема, на базі АПУ активно функціонує Комітет з конкуренційного права, серед пріоритетів і завдань якого є участь у вдосконаленні профільного законодавства.

Комітет АПУ загалом позитивно оцінює проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України про захист економічної конкуренції» (реєстр. № 6723 від 14.07.2017 р.) із пропозиціями народних депутатів до другого читання.

Нещодавно відбулося засідання Комітету АПУ, на якому його члени остаточно затвердили перелік пропозицій, які, на їхню думку, варто врахувати при роботі над вказаним законопроектом. Пропозиції мають на меті підвищити ефективність правового регулювання у цій сфері суспільних відносин, зокрема забезпечити гарантії захисту прав осіб, які беруть участь у розгляді органами АМКУ справ про порушення вказаного законодавства. Комітет у зверненні висловив сподівання на плідну співпрацю.

Новини комітетів

У вас є цікава ідея заходу?