Комітет АПУ готує пропозиції до законопроектів щодо захисту економічної конкуренції

КИЇВ – 02 лютого 2018 року. Комітет з конкуренційного права Асоціації правників України обговорив проект пропозицій Комітету АПУ до законопроектів, що стосуються захисту економічної конкуренції.  

Комітет розробив та найближчим часом планує подати свої пропозиції до законопроектів «Про внесення змін до деяких законів України про захист економічної конкуренції» (реєстр. № 6723 від 14.07.2017 р.)  та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення принципів процесуальної справедливості та підвищення ефективності проваджень у справах про порушення законодавства про захист економічної конкуренції» (реєстр. № 6746 від 17.07.2017 р.).

Доповідачами на обговоренні виступили Олександр Нагорний, радник ЮФ Sayenko Kharenko, та Олександр Вознюк, партнер ЮФ Asters.

Пропозиції стосуються повноважень АМКУ при розгляді справи про порушення законодавства про захист економічної конкуренції, деяких процедурних питань провадження у справах про порушення законодавства про захист економічної конкуренції, удосконалення процедури проведення перевірок, типових вимог до узгоджених дій тощо.

Детальніше зі змістом пропозицій можна буде ознайомитись після подання офіційного звернення Комітету АПУ з конкуренційного права до депутатів з проханням їх розглянути та прийняти до уваги. Ми будемо інформувати вас про перебіг роботи над проектами. Слідкуйте за нашими новинами.

Новини комітетів

У вас є цікава ідея заходу?