Комітет АПУ вніс пропозиції з удосконалення конкуренційного законодавства

КИЇВ — 21 листопада 2017 року. Комітет Асоціації правників України з конкуренційного права звернувся до голови Комітету з питань економічної політики Верховної Ради України Андрія Іванчука з проханням врахувати пропозиції Комітету АПУ при підготовці проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення принципів процесуальної справедливості та підвищення ефективності проваджень у справах про порушення законодавства про захист економічної конкуренції» (реєстр. № 6746 від 17.07.2017 р.) до другого читання.

Також Комітет АПУ вважає за можливе надати деякі коментарі та зауваження щодо окремих положень висновку Головного науково-експертного управління Верховної Ради України до вказаного законопроекту, які будуть корисними під час роботи над законопроектом.

У зверненні підкреслено ті обставини, що Асоціація є всеукраїнською громадською організацією, яка об’єднує близько 6 000 правників з метою сприяння втілення в життя принципу верховенства права в державному, суспільному та громадському житті, сприяння розбудови правової держави та розвитку юридичної професії.

До лав АПУ входить велика кількість провідних експертів із різних сфер науки та практики, які, у свою чергу, володіють знаннями та широким практичним досвідом у відповідних галузях.

Зокрема, в АПУ активно функціонує Комітет з конкуренційного права, серед пріоритетів і завдань якого є участь у вдосконаленні профільного законодавства.

Загалом позитивно оцінюючи та повністю підтримуючи вказаний законопроект, прийнятий у першому читанні, Комітет АПУ підготував низку пропозицій та просить їх врахувати при підготовці проекту Закону до другого читання.

Новини комітетів

У вас є цікава ідея заходу?