Комітет АПУ запропонував удосконалити конкуренційну політику АМКУ

КИЇВ — 25 жовтня 2017 року. Комітет з конкуренційного права АПУ звернувся до Голови Антимонопольного комітету України (АМКУ) Юрія Терентьєва з низкою пропозицій до проекту Типових вимог до вертикальних узгоджених дій суб’єктів господарювання щодо постачання та використання товарів.

На сайті АМКУ 27 вересня 2017 року було розміщено проект Типових вимог до вертикальних узгоджених дій суб’єктів господарювання та внесення змін до типових вимог до узгоджених дій суб’єктів господарювання для загального звільнення від попереднього одержання дозволу органів Антимонопольного комітету України. Протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення проекту розпорядження пропонується надсилати свої пропозиції.

Перш за все, Комітет вітає розроблення довгоочікуваного проекту вказаних Типових вимог і вважає, що їх прийняття дозволить значно підвищити для учасників ринків рівень правової визначеності щодо дозволених і заборонених практик у вертикальних угодах та матиме позитивний вплив на формування культури конкуренції в Україні та добробут споживачів.

З метою сприяння АМКУ у впровадженні ефективного правового регулювання цього виду відносин Комітет АПУ підготував пропозиції до вказаного проекту Типових вимог, які просить АМКУ врахувати при доопрацюванні проекту.  

Асоціація правників України слідкуватиме за подальшою долею цих пропозицій та інформуватиме вас, чи врахував їх АМКУ у своєму розпорядженні. Слідкуйте за нашими новинами на сайті АПУ.

Новини комітету

Юридична допомога