Контроль за економічними концентраціями в Україні: фахове обговорення

КИЇВ — 23 березня 2017 року. Комітет АПУ з конкуренційного права провів засідання, присвячене обговоренню актуальних питань процедури контролю за концентрацією суб’єктів господарювання.

Своїми знаннями та досвідом з колегами ділилися Павло Верболюк, юрист ЮФ Asters, та Олександр Вознюк, партнер ЮФ Asters.

Під час дискусії правники зосередили увагу на актуальних питаннях процедури контролю за концентрацією суб’єктів господарювання. Зокрема, розібрались із новою методикою розрахунку штрафів та процесом здійснення складних багатоетапних трансакцій.

Також обговорили можливість скорочення Антимонопольним комітетом інформації щодо учасників концентрації та особливості розгляду заяви про надання дозволу на концентрацію суб’єктів господарювання.

Окрему увагу приділили особливостям фінансування концентрацій та аналізу визначення кінцевого бенефіціарія, яке надається у законодавстві.

Слідкуйте за діяльністю Комітету АПУ з конкуренційного права та надсилайте свої побажання і пропозиції на адресу: komitet@uba.ua.

Новини комітету

Юридична допомога