Ігор Свечкар представлятиме АПУ у Громадській раді при АМКУ

КИЇВ — 1 березня 2017 року. За результатами установчих зборів голова Комітету АПУ з конкуренційного права Ігор Свечкар, партнер ЮФ «Астерс», увійшов до Громадської ради при Антимонопольному комітеті України.

«До планів роботи в Громадській раді цієї каденції входить, зокрема, продовження реалізації започаткованих АПУ ініціатив щодо удосконалення законодавства про захист економічної конкуренції та діяльності АМКУ, зокрема участь у розробці проектів законів та підзаконних актів, внесення пропозицій до чинних рекомендаційних роз’яснень Антимонопольного комітету України та підготовки роз’яснень з інших питань», — коментує Ігор Свечкар.

Громадська рада при Антимонопольному комітеті України є тимчасовим консультативно-дорадчим органом, утвореним для сприяння участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики. Серед її основних завдань — здійснення громадського контролю за врахуванням Комітетом пропозицій і зауважень громадськості, забезпеченням Комітетом прозорості та відкритості його діяльності, доступу до публічної інформації, яка знаходиться у його володінні, а також дотриманням Комітетом нормативно-правових актів, спрямованих на запобігання та протидію корупції.

Новини комітету

Міжнародна конференція Kyiv Arbitration Days: мислити глобально!

Міжнародна конференція Kyiv Arbitration Days: мислити глобально! | 08 грудня 2023