Профільний комітет пропонує зміни до законодавства про захист економічної конкуренції

КИЇВ – 29 січня 2016 року. Комітет з конкуренційного права провів чергове засідання, на якому обговорили пропозиції щодо удосконалення законодавства про захист економічної конкуренції

Цього разу у якості доповідачів виступили: Вікторія Пташник, народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики, Ігор Свечкар, голова Комітету з конкуренційного права, партнер ЮФ «Астерс» та Олександр Вознюк, партнер ЮФ «Астерс».

В ході заходу правники обговорили  проект закону «Про внесення змін до законодавства про захист економічної конкуренції щодо визначення органами Антимонопольного комітету України розміру штрафів за порушення законодавства про захист економічної конкуренції»№ 2431, підготовлений членами профільного комітету АПУ. Розглянувши кожну суперечливу норму, учасники висловили свої пропозиції та зауваження.

Окремо учасники зустрічі проаналізували законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про захист економічної конкуренції» (щодо вдосконалення регулювання в галузі економічних концентрацій та розміру штрафів за порушення законодавства про захист економічної конкуренції) № 3336.

За результатами зустрічі домовились систематизувати запропоновані зауваження до законопроекту про внесення змін до законодавства про захист економічної конкуренції щодо визначення органами АМКУ розміру штрафів за порушення законодавства про захист економічної конкуренції (Реєстр № 2431 від 19.03.2015) та направити їх до Комітету ВРУ з питань економічної політики.

Новини комітету

У вас є цікава ідея заходу?