Запрошуємо до формування рад комітетів!

КИЇВ – 25 січня 2016 року. Асоціація правників України запрошує фахівців долучитися до роботи у комітетах АПУ, запропонувавши кандидатури на посаду членів ради відповідного галузевого підрозділу.

Пропозиції на посаду членів ради прийматимуться до 9:00 1 лютого (понеділок) щодо таких комітетів:

● Комітет з конкуренційного права;
● Комітет з конкурсного права;
● Комітет з корпоративного права та фондового ринку;
● Комітет з процесуального права;
● Комітет з транспортного права;
● Комітет з фармацевтичного права;
● Комітет з цивільного, сімейного та спадкового права.

Дані про кандидата на посаду члена ради комітету прохання надсилати, заповнивши форму,  або на адресу komitet@uba.ua, зазначивши: комітет, до якого пропонується кандидат, прізвище, ім’я та по-батькові кандидата, місце роботи та посаду, електронну адресу для листування та контактний телефон. 

У разі самовисунення кандидата до листа необхідно додати заяву про самовисунення у довільній формі та програму розвитку відповідного комітету на найближчі два роки.

Запропонувати кандидатуру може лише член АПУ, який належить до відповідного комітету. Кандидатом на посаду члена ради комітету може бути будь-який член Асоціації, який на момент висуванння належить до відповідного комітету. Переглянути список членів комітетів можна за посиланням.

***

Вибори членів ради комітету мають форму електронного опитування та складатимуться з трьох етапів.

Перший етап: прийом кандидатур на посаду членів ради відповідного комітету.

Другий етап: зустріч-знайомство членів комітету з претендентами на посаду членів ради комітету задля знайомства, спілкування та презентації програми діяльності.

Третій етап: електронне голосування. Кожному члену Комітету буде надіслано електронний бюлетень зі списком кандидатур на посаду членів ради комітету. Протягом 7 днів з моменту отримання такого повідомлення члени комітету зможуть відповісти, відмітивши в надісланому бюлетені гідних, на їх думку, претендентів.

Довідкова інформація для кандидатів на посаду членів ради комітету:

Згідно з Положенням про комітети, рада комітету є постійно діючим колегіальним органом комітету та має такі повноваження:

●   визначає основні напрями діяльності комітету, стратегію його розвитку;
●   планує річну діяльність комітету;
● забезпечує виконання та контроль за виконанням рішень Правничої Асамблеї, Правління та Президента, які стосуються відповідного комітету, рішень комітету;
●   створює підкомітети та робочі групи за погодженням з Президентом та організовує їх діяльність.

У разі виникнення будь-яких запитань щодо процедури виборів членів ради комітету ви можете звертатися до координатора комітетів та форумів у Секретаріаті АПУ Вікторії Доценко за телефоном +380 (44) 492-88-48 або e-mail: komitet@uba.ua.

Новини комітетів

У вас є цікава ідея заходу?