Хто готовий очолити комітети АПУ? Запрошуємо!

КИЇВ – 15 грудня 2015 року. Асоціація правників України (АПУ) запрошує фахівців долучитися до роботи у комітетах АПУ, запропонувавши кандидатури на посаду голови відповідного галузевого підрозділу.

Пропозиції на посаду голови прийматимуться до 18:00  21 грудня (понеділок) щодо таких комітетів:

● Комітет з конкуренційного права;
● Комітет з конкурсного права;
● Комітет з корпоративного права та фондового ринку;
● Комітет з процесуального права;
● Комітет з транспортного права;
● Комітет з фармацевтичного права;
● Комітет з цивільного, сімейного та спадкового права.

Дані про кандидата на посаду голови комітету прохання надсилати на адресу: komitet@uba.ua, зазначивши: прізвище, ім’я та по-батькові кандидата, місце роботи та посаду, яку він займає, електронну адресу для листування та контактний телефон. 

У разі самовисування кандидата до листа необхідно додати заяву про самовисунення у довільній формі та програму розвитку відповідного комітету на найближчі два роки.

Запропонувати кандидатуру може лише член АПУ, який належить до відповідного комітету. Переглянути список членів комітетів можна за посиланням.

***

Вибори голови комітету мають форму електронного опитування та складатимуться з трьох етапів.

Перший етап: прийом кандидатур на посаду голови відповідного комітету.

Другий етап: зустріч-знайомство членів комітету з претендентами на посаду очільника комітету задля знайомства, спілкування та презентації програми діяльності.

Третій етап: електронне голосування. Кожному члену комітету буде надіслано електронний бюлетень із кандидатурами на посаду голови комітету. Протягом 7 днів з моменту отримання такого повідомлення члени комітету зможуть відповісти, відмітивши в надісланому бюлетені гідних, на їх думку, претендентів.

Довідкова інформація для кандидатів на посаду голови комітету:

Згідно з Положенням про комітети, голова очолює раду комітету, організовує роботу та здійснює поточне керівництво діяльністю комітету.

Крім того, до повноважень голови входять:

● представництво комітету у будь-яких державних і недержавних установах та організаціях;
● головування на засіданнях ради комітету та підготовка порядку денного таких засідань;
● організація та координація діяльності підкомітетів і робочих груп;
● забезпечення виконання рішень Правничої Асамблеї, Правління та Президента, які стосуються комітету, виконання рішень комітету та ради комітету;
● направлення запитів і пропозицій, які вносяться на розгляд до Правління чи структурного підрозділу АПУ або направляються Президенту.

У разі виникнення будь-яких запитань щодо процедури виборів голови комітету ви можете звертатися до координатора комітетів і форумів у Секретаріаті АПУ Вікторії Доценко за тел.: +380 (44) 492-88-48 або e-mail: komitet@uba.ua.

Новини комітету

Юридична допомога