Найактуальніші законодавчі ініціативи з конкуренційного права: обговорення на засіданні Комітету

КИЇВ — 07 серпня 2015 року. Комітет АПУ з конкуренційного права провів чергове засідання, на якому обговорювали актуальні законодавчі ініціативи в конкуренційному праві.

Традиційно наші експерти в галузі конкуренційного права — Ігор Свечкар, голова Комітету з конкуренційного права, партнер ЮФ «Астерс», та Олександр Вознюк, радник ЮФ «Астерс» — подарували цікаві дискусії.

Під час заходу обговорили проект рекомендаційних роз’яснень АМКУ щодо застосування положень ч. 2 та 5 ст. 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції», ч. 1 та 2 ст. 21 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», проект Закону України «Про внесення змін до статті 9 Закону України «Про Антимонопольний комітет України», а саме щодо приведення його у відповідність до Конституції України, а також інші актуальні законодавчі ініціативи, серед яких: проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Антимонопольний комітет України» (щодо призначення головою органу оскарження державного уповноваженого АМКУ) та проект розпорядження Антимонопольного комітету України «Про затвердження змін до Положення про концентрацію».

По закінченню заходу члени Комітету домовилися опрацювати індивідуально ці ініціативи та сформулювати в єдині документи, щоб в подальшому подати свої коментарі до Антимонопольного комітету України.

Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до відкритого круглого столу Комітету АПУ з конкуренційного права «Правові принципи при застосуванні штрафів Антимонопольним комітетом», який відбудеться 13 серпня 2015 року.

Новини комітетів

У вас є цікава ідея заходу?