Призупинення дії рішень органів АМКУ у разі їх оскарження: обговорення на комітеті

КИЇВ — 11 червня 2015 року. Комітет Асоціації правників України з конкуренційного права провів засідання, на якому обговорили актуальні питання щодо призупинення дії рішень органів Антимонопольного комітету у разі їх оскарження.

Експертами заходу виступили:  Олександр Вознюк, радник ЮФ «Астерс», Ігор Свечкар, голова Комітету АПУ конкуренційного права, партнер ЮФ «Астерс» та Дмитро Тараник, заступник голови Комітету АПУ конкуренційного права, радник ЮФ «Саєнко Харенко».

В ході засідання проаналізували судову практику господарських судів щодо призупинення дії рішень органів  Антимонопольного комітету у разі їх оскарження. Крім того, обговорили попередній варіант проекту звернення до Вищого господарського суду України щодо тлумачення господарськими судами положень конкуренційного законодавства з цього приводу.

Також розглянули проект Закону України «Проект Закону про внесення змін до законодавства про захист економічної конкуренції щодо визначення органами Антимонопольного комітету України розміру штрафів за порушення законодавства про захист економічної конкуренції» № 2431 та домовились підготувати проект листа, спрямованого на його підтримку, до профільного Комітету ВРУ.

Слідкуйте за подальшими анонсами на сайті АПУ та долучайтесь до активної роботи Комітету!

Новини комітетів

У вас є цікава ідея заходу?