Контрольний перегляд: засідання Комітету АПУ з конкуренційного права

КИЇВ — 19 лютого 2015 року. Комітет з конкуренційного права Асоціації правників України провів чергове засідання з метою обговорення реформ у сфері конкуренційного права.

Доповідачами Комітету АПУ з конкуренційного права виступили Олександр Вознюк, радник ЮФ «Астерс», та Дмитро Тараник, радник ЮФ «Саєнко Харенко».

На розгляд членів Комітету з конкуренційного права був винесений стан виконання плану підготовки проектів нормативно-правових актів з першочергових напрямів реформ у сфері конкуренційного права. Окрім того, правники розглянули низку законопроектів, доопрацьованих робочими групами, та проаналізували наявні законодавчі ініціативи.

Зокрема, до уваги правників потрапив проект Закону України «Про внесення зміни до Закону України «Про захист економічної конкуренції» щодо запровадження спрощеної процедури контролю за узгодженими діями, концентрацію суб’єктів господарювання».

Учасники засідання також поділилися ідеями та обговорили план дій з просування і підтримки законодавчих ініціатив Комітету.

Із протоколом засідання можете ознайомитись за посиланням.

Долучайтеся до роботи Комітету та пишіть свої пропозиції на адресу: komitet@uba.ua

Новини комітетів

У вас є цікава ідея заходу?