Обговорення реформ: засідання Комітету з конкуренційного права

КИЇВ – 10 грудня 2014 року. Комітет з конкуренційного права Асоціації правників України (АПУ) провів чергове засідання для обговорення актуальних питань галузі та визначення планів роботи на наступний рік.

Ключовим питанням порядку денного стало обговорення стану підготовки окремих законопроектів згідно з Планом першочергових питань реформування конкуренційного права. У дискусії з цього приводу взяли участь Олександр Вознюк, радник ЮФ «Астерс», Олександр Алексеєнко, партнер МЮФ «Інтегрітес» , Олексій Пустовіт, партнер ЮФ «Астерс» та голова Комітету Ігор Свєчкар, партнер ЮФ «Астерс».

Також важлива увага була приділена  обговоренню проекту Закону України «Про внесення зміни до Закону України «Про захист економічної конкуренції» (щодо розгляду заяви про надання дозволу на концентрацію за спрощеною процедурою та проекту Закону України «Про внесення зміни до Закону України «Про захист економічної конкуренції» (щодо удосконалення дозвільних процедур)».

Окрім того, учасники засідання погодили завдання Комітету АПУ з конкуренційного права у реалізації положень Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом.

Долучайтеся до роботи Комітету з конкуренційного права та надсилайте свої пропозиції щодо тем майбутніх засідань на адресу komitet@uba.ua

 

Новини комітетів

У вас є цікава ідея заходу?