Про АПУ

photo

Лисовець Тетяна Василівна

Віцепрезидентка АПУ
Старша партнерка АК «Соколовський і Партнери»
Інформація

Програма кандидата в Президенти Асоціації правників України Миколи Стеценка та кандидатки у Віце-Президенти Асоціації правників України Тетяни Лисовець

Освіта:

Міжнародний науково-технічний Університет, юридичний факультет, спеціальність - правознавство.

Спеціалізація:

Консультування з планування та оптимізації оподаткування, захист клієнтів за звинуваченнями в господарських і посадових злочинах, представництво інтересів клієнтів у спорах з державними та контролюючими органами і Державною фіскальною службою України, юридична допомога в спорах між підприємцями, захист клієнтів на всіх стадіях кримінального провадження, юридичний супровід компаній будівельного, агро- і рітейл-секторів.

Професійне визнання:

Юридичний довідник Ukrainian Law Firms з 2015 року відзначає Тетяну Лисовець в числі кращих юристів України в судових спорах, а з 2017 року – й серед кращих адвокатів у практиці кримінального права.

Міжнародний юридичний довідник Legal 500 EMEA з 2014 року рекомендує Тетяну Лисовець як експерта для співпраці в сфері оподаткування. Експерти довідника відзначили, що Тетяна Лисовець – «адвокат, якому можна довіряти, фахівець з високим рівнем знань, який вміє знаходити нестандартні рішення».

Рейтинг «Вибір клієнта. ТОП 100 юристів України» у 2018 році відзначив Тетяну Лисовець серед кращих українських юристів у кримінальному праві та та процесі, а у 2019 році – ще й серед найавторитетніших юристів у практиці захисту бізнесу.

Міжнародне рейтингове агентство Best Lawyers з 2017 року рекомендує Тетяну Лисовець як одного з кращих фахівців у судовій практиці, з 2019 року – як фахівця у судовій та кримінальній практиці, а з 2020 – також у податковому праві та Bet-the-Company Litigation.