Підсумки засідання Правління АПУ: звіт Віцепрезидентки, бюджет-2025, зміни у формуванні оргкомітетів
28 січня 2025 року відбулося чергове засідання Правління Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України».
Засідання розпочалось зі звіту Тетяни Лисовець, Віцепрезидентки АПУ. Тетяна звітувала про свої діяльність на цій посаді, а також детально висвітлила роботу комітетів Асоціації правників України і поділилась думками щодо подальшої діяльності АПУ.
Результатами підготовки професійних стандартів «Суддя», «Прокурор» та «Юридичний радник», які були розроблені в межах проєкту «Підтримка реформи Класифікатора професій в Україні», із присутніми поділилися Інна Крушинська, членкиня Правління, та Катерина Пищик, радниця в управлінні проєктами АПУ. Під час обговорення цього пункту порядку денного також виступив Іван Городиський, Віцепрезидент АПУ, який порушив питання реформування правничої освіти.
Після цього Правління перейшло до затвердження бюджету АПУ на 2025 р., який представляла Виконавча директорка Вікторія Краснова.
Наступним питання було внесення змін до Положення «Про організацію ключових заходів» щодо формування організаційних комітетів. Оновлені підходи до формування організаційних комітетів презентувала Тетяна Осауленко, керівниця розвитку партнерських програм та конференц-напряму, яка і запропонувала до затвердження оновлене Положення.
Правління Асоціації правників України продовжує активно працювати над стратегічними напрямами АПУ, що спрямовані на підтримку правничої спільноти та зміцнення правовладдя в Україні.
Теги: Правління, діяльність АПУ