Експерти Комітету АПУ надали зауваження щодо законопроєкту №5468

КИЇВ — 29 червня 2021 року. Комітет АПУ з конституційного права, адміністративного права та прав людини звернувся до Голови Комітету Верховної Ради України з питань правової політики Андрія Костіна щодо законопроєкту «Про внесення змін до деяких законів України щодо приведення законодавства у відповідність із Законом України «Про адміністративні послуги» №5468.

Експерти Комітету детально проаналізували документ та зазначили, що серед визначених способів 1) подання заяви про приватизацію житла, 2) отримання дозволу на перепоховання останків померлих, 3) на порушення об’єктів благоустрою, 4) дозволу на видалення зелених насаджень, 5) про взяття громадян на облік не міститься можливість подати таку заяву через представника. 

«Враховуючи, що поряд із загальними нормами Закону «Про адміністративні послуги», законопроєктом запропоновано визначити спеціальний порядок отримання окремих адміністративних послуг, доцільним було б, з метою недопущення можливих спорів, прямо передбачити можливість подачі заяви через представника», — йдеться в тексті листа.

Також експерти Комітету погодилися з критичними зауваженнями, викладеними у висновку Головного науково-експертного управління парламенту від 15 червня.

Вступити до АПУTelegram-каналYouTube-канал.

Якщо ви бажаєте підтримати діяльність АПУ, будемо вдячні, якщо ви зробите це за посиланням.

Committee news

Do you have an interesting idea for an event?