Веб-портал «Конституціоналіст» — новий медіа-партнер Комітету АПУ

КИЇВ 06 листопада 2020 року. Асоціація правників України уклала меморандум про співпрацю з ГО «Громадянський центр правових ініціатив». Документ підписали виконавча директорка АПУ Олександра Егерт, Голова Комітету АПУ з конституційного права, адміністративного права та прав людини Микита Жуков і голова Правління ГО «Громадянський центр правових ініціатив», засновник веб-порталу «Конституціоналіст» Іван Ганущак.

В обговоренні планів для подальшої спільної діяльності Комітету Асоціації правників України з конституційного права адміністративного права та прав людини та веб-порталу «Конституціоналіст» також взяли участь Вікторія Краснова, керівниця напряму «Спільнота», Вікторія Мотя, координаторка комітетів і секцій, Альберт Єзеров, суддя Верховного Суду та Владислав Пирогов, помічник судді Верховного Суду.

Щодо ролі співпраці та очікування щодо її майбутнього розвитку, пан Жуков зазначив:

«В межах меморандуму члени Комітету зможуть публікувати аналітичні матеріали, коментарі, статті, вести власний блог. Представники та користувачі ж інфопорталу зможуть брати участь в заходах Комітету.

2020 рік ознаменувався активною діяльністю Комітету. Ми провели онлайн-зустрічі з видатними представниками профспільноти конституціоналістів і адміністративістів України. Крім того, Комітет виступив зі значною кількістю пропозицій змін до законів, коментарів до законопроєктів, став автором запропонованих змін до Кодексу про адміністративні правопорушення.

Члени Комітету надають свої експертні думки щодо різних професійних питань. Підписання ж меморандуму є продовженням активної діяльності Комітету та її популяризації.

Висловлюю вдячність організаторам, ідейним натхненникам інформаційного порталу «Конституціоналіст», яким, зокрема, є суддя Верховного Суду Альберт Єзеров у співпраці із нашим комітетом. Впевнений, що така співпраця принесе чимало позитивних результатів як порталу та  нашому Комітету, так і конституційному праву, в цілому.

Щодо майбутніх планів Комітету, то можу сказати з впевненістю, що попереду на нас чекає ще багато нових звершень. Залишаються і амбітні плани провести перший форум представників конституційного права, форум юристів і вчених, чиєю спеціалізацією є адміністративне право».

Примітка. Юридичний веб-портал «Конституціоналіст» — це нова інформаційна платформа, що об’єднує всіх дотичних до конституційно-правового порядку денного: від зацікавлених до активних учасників його формування та практичної реалізації.

Кожен користувач порталу може вільно заповнювати його розділи та брати участь в обговоренні контенту. Демократичний вектор політики розвитку проєкту засновники пояснюють просто — відстоюють принципи та цінності конституціоналізму: відкритість, вільне спілкування, плюралізм думок та поглядів, конструктивна критика.

Committee news

Do you have an interesting idea for an event?