Все про адміністративне право: онлайн-зустріч із вченим

КИЇВ — 27 квітня 2020 року. Адміністративне право за своєю суттю є конституційним, тож без його норм унеможливлюється повноцінна реалізація положень Основного Закону. Саме тому варто поглиблюватися у внутрішню кухню юридичної науки задля того, аби віднайти шляхи її поєднання із практикою.

Що собою уявляє сучасне адміністративне право? Як створюється сучасна його доктрина? Як вона впливає на практику, зокрема, судову? Як створюється наукова теорія та що робить її обов'язковою?

Обговорення відбулося за ініціативи Комітету АПУ з конституційного права, адміністративного права та прав людини. Інтерв’ював Романа Мельника, д.ю.н, проф., завідувача кафедрою адміністративного права, директора Наукового центру німецького права юридичного факультету КНУ ім. Т. Г. Шевченка, члена науково-консультативної ради при ВС Микита Жуков, Голова Комітету АПУ з конституційного права, адміністративного права та прав людини.

Так, вчений розповів про сучасну концепцію адміністративного права та розглянув традиційні питання адміністративно-правової доктрини. Правники разом проаналізували концепцію людиноцентризму, її зв’язок із доктриною адмінправа та процеси формації останньої. Крім того, експерти разом проаналізували історію системи адмінправа, сучасні тенденції та подальший його вектор його розвитку.

Всі записи вебінарів від АПУ можна переглянути за посиланням. Підписуйтеся на наші сторінки сторінках у мережах FacebookYoutubeInstagramLinkedIn, підписуйтеся на Телеграм-канал АПУ та слідкуйте за оновленнями на нашому сайті. Про всі оновлення ми повідомляємо в режимі реального часу. 

Committee news

Do you have an interesting idea for an event?