Венеціанська комісія та Україна: український шлях до демократії через право

КИЇВ — 21 лютого 2017 року. Пропонуємо Вам ознайомитися зі статтею члена Правління Асоціації правників України Олександра Ількова, заслуженого юриста України, партнера Kesarev Consulting, «Венеціанська комісія та Україна: український шлях до демократії через право».

У статті, розміщеній у науково-популярному виданні «Часопис «Парламент», проаналізовано досвід співпраці України з Європейською комісією «За демократію через право» (Венеціанська комісія), висвітлено основні сфери та філософію діяльності Венеціанської комісії, принципи та стандарти, якими вона керується, методи її роботи.

Окрему увагу приділено важливості вивчення і врахування в підготовці та вдосконаленні законодавства не тільки рекомендацій, наданих у Висновках щодо України, але й узагальнених досліджень Венеціанської комісії як складової «європейської конституційної спадщини».

Автор наголошує на тому, що готовність України до співпраці з Венеціанською комісією та врахування наданих рекомендацій є певним індикатором демократичних процесів, які відбуваються у державі, та її відданості європейським цінностям.

Повний текст статті «Венеціанська комісія та Україна: український шлях до демократії через право».

Committee news

Do you have an interesting idea for an event?