Венеціанська комісія та Україна: український шлях до демократії через право

КИЇВ — 21 лютого 2017 року. Пропонуємо Вам ознайомитися зі статтею члена Правління Асоціації правників України Олександра Ількова, заслуженого юриста України, партнера Kesarev Consulting, «Венеціанська комісія та Україна: український шлях до демократії через право».

У статті, розміщеній у науково-популярному виданні «Часопис «Парламент», проаналізовано досвід співпраці України з Європейською комісією «За демократію через право» (Венеціанська комісія), висвітлено основні сфери та філософію діяльності Венеціанської комісії, принципи та стандарти, якими вона керується, методи її роботи.

Окрему увагу приділено важливості вивчення і врахування в підготовці та вдосконаленні законодавства не тільки рекомендацій, наданих у Висновках щодо України, але й узагальнених досліджень Венеціанської комісії як складової «європейської конституційної спадщини».

Автор наголошує на тому, що готовність України до співпраці з Венеціанською комісією та врахування наданих рекомендацій є певним індикатором демократичних процесів, які відбуваються у державі, та її відданості європейським цінностям.

Повний текст статті «Венеціанська комісія та Україна: український шлях до демократії через право».

Committee News

Join the UBA

Keep up to date with the latest news from the Ukrainian Bar Association. Gain access to the useful information and educational opportunities. We will be happy to advise you and provide all the necessary support.