Burning questions — 2017 на засіданні ради Комітету АПУ з конкурсного права

КИЇВ — 20 січня 2017 року. Відбулося відкрите засідання Ради Комітету АПУ з конкурсного права під головуванням Ірини Сербін, голови Комітету. У засіданні взяли участь: Валентина Данішевська, директор центру комерційного права, Юліан Хорунжий, член Правління АПУ, а також члени ради Комітету Владислав Філатов, Віталій Титич, Олексій Воронько та члени Комітету Андрій Авторгов, Юрій Григоренко, Андрій Дацьків.

На засіданні обговорили план заходів Комітету на 2017 рік, а також виклики, які постають перед учасниками конкурсного процесу та виконавчого провадження.

Зокрема, Комітет продовжить активну роботу щодо представлення і захисту законних прав та інтересів арбітражних керуючих. Також було обговорено правові підстави, перспективи та порядок створення Центру з надання правової допомоги учасниками конкурсного процесу та виконавчого провадження.

Наріжним каменем засідання стало обговорення питань саморегулювання арбітражних керуючих. А саме: перспективи об’єднання зусиль існуючих саморегулівних організацій задля досягнення основної мети СРО — належного представлення та відстоювання інтересів арбітражних керуючих.

Крім цього, Комітет з конкурсного права як профільний комітет АПУ, занепокоєний ситуацією, яка склалася станом на сьогодні щодо допуску до нової професії — приватних виконавців. Було ухвалено рішення підготувати відповідні звернення до Міністерства юстиції України та забезпечити безперервний громадський контроль над втіленням реформи системи виконання судових рішень.

Слідкуйте за деталями згодом! Буде цікаво!

Committee news

Do you have an interesting idea for an event?