Представники ГО «ВСРО ФКП» увійшли до складу Дисциплінарної комісії арбітражних керуючих

КИЇВ — 15 травня 2015 року. Асоціація правників України з приємністю повідомляє, що Міністерством юстиції України до Дисциплінарної комісії арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією та ліквідаторів) обрано трьох представників Громадської організації «Всеукраїнська самоврядна організація фахівців конкурсного процесу», а саме:

  1. Сергій Донков, віце-президент ГО «ВСРО ФКП», голова ДАК «Хліб України»;
  2. Ігор Ніколаєв, член ГО «ВСРО ФКП», юридичний радник Центру комерційного права, член Ради Комітету з конкурсного права АПУ, кандидат юридичних наук;
  3. Владислав Філатов, член ГО «ВСРО ФКП», член Комітету з конкурсного права АПУ, арбітражний керуючий, старший радник АК "Соколовський і Партнери", керівник практики по роботі з проблемними активами підприємств;

Нагадаємо, що ГО «ВСРО ФКП» була створена у 2013 році за ініціативи Комітету з конкурсного права АПУ та за підтримки профільних громадських організацій, зокрема, Українського інституту з питань банкрутства та Національної профспілки арбітражних керуючих.

Особливою місією громадської організації є громадське регулювання діяльності арбітражних керуючих, що сприяє більш швидкому розгляду справ про банкрутство, забезпечення ефективності та прозорості судових процедур, підвищує авторитет, повагу та довіру до арбітражних керуючих з боку користувачів їх послуг, держави та суспільства.

Committee news

Do you have an interesting idea for an event?