Арбітражні керуючі обрали своїх представників до Дисциплінарної комісії

КИЇВ - 15 квітня 2015 року. Відбулося відкрите засідання Асамблеї Громадської організації  «Всеукраїнська самоврядна організація фахівців конкурсного процесу» (надалі – ГО «ВСРО ФКП») та Комітету з конкурсного права АПУ, на якому було обрано представників у сфері банкрутства до Дисциплінарної комісії арбітражних керуючих, що створена Міністерством юстиції України.

Нагадаємо, що ГО «ВСРО ФКП» була створена  в 2013 році за ініціативи Комітету з конкурсного права АПУ та за підтримки профільних громадських організацій.

Після того як Міністерство юстиції України ініціювало створення нового складу Дисциплінарної комісії арбітражних керуючих, ГО «ВСРО ФКП» було ініційовано проведення Асамблеї, яка є вищим органом прийняття рішень. Для участі в Дисциплінарній комісії було подано 7 кандидатур, кожна з яких була детально розглянута на засіданні Асамблеї. З інформацією про кандидатів можна ознайомитися на сайті ГО «ВСРО ФКП» за посиланням.:   

Отже, одноголосно рішенням Асамблеї ГО «ВСРО ФКП» до складу Дисциплінарної комісії арбітражних керуючих від ГО «ВСРО ФКП» буде подано таких представників:

Ракушинець Андрій, голова Закарпатського обласного територіального осередку ГО «ВСРО ФКП», арбітражний керуючий.

Сергій Донков, Віце-Президент ГО «ВСРО ФКП», голова ДАК «Хліб України»;

Ігор Ніколаєв, член ГО «ВСРО ФКП», юридичний радник Центру комерційного права, член Ради Комітету з конкурсного права АПУ, кандидат юридичних наук;

Владислав Філатов, член ГО «ВСРО ФКП», арбітражний керуючий;

Володимир Темчишин, голова Волинського територіального осередку ГО «ВСРО ФКП», арбітражний керуючий;

Овсієнко Алла, голова Запорізького територіального осередку ГО «ВСРО ФКП», арбітражний керуючий;

Заболотний Генадій, голова Кіровоградського обласного територіального осередку, арбітражний керуючий.

Також було запропоновано подати до Дисциплінарної комісії Віце-Президента ГО «ВСРО ФКП» Віталія Титича, голову Координаційної ради саморегуліних організацій арбітражних керуючих Юліана Хорунжого та голову Київського обласного територіального осередку ГО «ВСРО ФКП» Олексія Шевчука.

«Вдячна всім представникам ГО «ВСРО ФКП»  за відкриту і прозору процедуру обрання представників до Дисциплінарної комісії  та сподіваюся на ті ж принципи і в Міністерстві юстиції України. Маю надію, що рейтинг такої складної і потрібної професії як арбітражний керуючий тільки зростатиме» – зазначила виконавчий директор ГО «ВСРО ФКП» Ірина Сербін.

Committee news

Do you have an interesting idea for an event?