«Тільки вперед!» - Комітет з конкурсного права представив підсумки року

КИЇВ – 15 грудня 2014 року. Комітет з конкурсного права Асоціації правників України провів підсумкове засідання для підбиття результатів роботи у 2014 році.

Доповідачами на засіданні виступили голова Комітету з конкурсного права Віталій Титич, керуючий партнер АО «Титич і партнери» та член ради Комітету, юридичний радник Центру комерційного права, к.ю.н. Ігор Ніколаєв

З 2014 року розпочав роботу оновлений склад Ради Комітету з конкурсного права Асоціації правників України та з новою силою запрацював підкомітет «Виконавчого провадження», який очолив Андрій Авторгов.

На початку року, прислуховуючись до основного слогану АПУ «Разом наш голос звучить сильніше» та розуміючи, що якісних змін можна досягнути лише спільними зусиллями, за ініціативи Комітету та ГО «ВСРО фахівців конкурсного процесу» було об’єднано представників усього активного професійного середовища арбітражних керуючих. Так виникла  Координаційна рада громадських організацій, що здійснюють свою діяльність  у сфері банкрутства, яку очолив член Ради Комітету Юліан Хорунжий.

Величезна кількість  предметних зустрічей з наболілих питань з ВГСУ, з Мінюстом, з професійними учасниками ринку довела, що саме в дискусіях на таких тематичних зустрічах народжується істина і правильність підходів до вирішення тих проблемних питань, що виникають в ході реалізації положень нового Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

У наступному році Комітетом, поряд з іншими заходами, буде реалізовано ідею члена Ради Комітету Ірини Сербін щодо присудження  першої щорічної професійної відзнаки у сфері неспроможності та банкрутства «Конкурсний еталон».

«Маємо безліч планів, напрацювань, ідей, а основне - бажання їх реалізовувати. Так, адже представники Комітету глибоко переконані, що тільки разом і завдяки спільним зусиллям всіх учасників професійної спільноти можливо будувати передову і правову європейську державу», - зазначив очільник Комітету Віталій Титич.

 

 

 

Committee news

Do you have an interesting idea for an event?