Студенти-правники обговорили обмеження права фото- та відеозйомки під час воєнного стану

Київський осередок Ліги студентів Асоціації правників України 30 березня провів на своїй Instagram-сторінці надзвичайно цікавий та інформативний прямий ефір під назвою «Обмеження права фото-/відеозйомки під час воєнного стану».

Як зазначають організатори, майже щодня у ЗМІ можна побачити новини про те, як молоді люди, незважаючи на передбачені чинним законодавством заборони, роблять фото тих чи інших об’єктів, найчастіше з естетичних міркувань. Тож онлайн-захід був покликаний підвищити обізнаність студентів і майбутніх правників щодо того, який саме нормативно-правовий акт конкретизує зазначені обмеження та як саме визначити, чи є пряма заборона на здійснення фото-/відеозйомки тієї чи іншої споруди.

Спікеркою події виступила Євгенія Огілько, помічниця юриста практики вирішення судових спорів, членкиня Асоціації жінок-юристок України «ЮрФем», авторка експертного блоку в Instagram. Учасники прямого ефіру обговорили законодавчі обмеження, нововведення, особливості щодо суб’єктного складу та види відповідальності.

Київський осередок Ліги студентів АПУ щиро дякує учасникам за проявлену активність та запитання різного спрямування, кожне з яких було актуальним і, безумовно, важливим. Окрему подяку організатори висловлюють Євгенії Огілько — за приділений час і готовність ділитися власними знаннями з молодим поколінням юристів.

Новини Ліги студентів

У вас є цікава ідея заходу?