Покарання РФ за злочини проти України — одна з тем свіжого випуску IBA Global Insight

Асоціація правників України пропонує вашій увазі свіжий випуск IBA Global Insight, головного видання Міжнародної асоціації юристів (International Bar Association, IBA), у якому відразу дві публікації присвячені темі покарання російського керівництва за злочин агресії та воєнні злочини в Україні.

«Більше жодних злочинів без покарання» (“No more crimes without punishment”) — таку назву має колонка Андрія Костіна, Генерального прокурора, написана ним спеціально для IBA Global Insight. У ній пан Костін наголошує на важливості притягнення російського керівництва до відповідальності за злочин агресії проти України через спеціальний ad hoc трибунал.

«Коментар та аналіз: Чому світові потрібен трибунал для суду над російським керівництвом за злочин агресії» (“Comment and analysis: Why the world needs a tribunal to try the Russian leadership for the crime of aggression”). У цьому матеріалі Андрій Смирнов, заступник Керівника Офісу Президента України, Антон Кориневич, посол з особливих доручень МЗС України, і Марк Елліс, виконавчий директор IBA, діляться думками про те, чому потрібно створити Спеціальний трибунал щодо злочину агресії проти України, які можуть бути формати цього трибуналу та що потрібно змінити в міжнародній правовій системі, щоб створити дієвий механізм покарання за злочин агресії.

У цьому випуску IBA Global Insight ви також знайдете публікації з усіх галузей міжнародного права, бізнесу та прав людини, зокрема на такі теми:

  • криміналізація міграції;
  • тяжка доля правників у контрольованому Талібаном Афганістані;
  • перегляд міжнародними юридичними фірмами своїх стратегій щодо Китаю;
  • острови відновлюваної енергетики в Європі;
  • страйк в умовах глобальної кризи;
  • судова реформа в Ізраїлі та спричинені нею масові протести;
  • ChatGPT та правнича професія.

Переглянути свіжий випуск IBA Global Insight можна за цим посиланням: https://bit.ly/42G1Vhq.

Долучайтесь до АПУ

Будьте в курсі актуальних новин від Асоціації правників України. Отримайте доступ до корисної інформації та освітніх можливостей. Ми будемо раді проконсультувати вас і надати всю необхідну підтримку.