На заході Криворізького осередку Ліги студентів АПУ розглянули, які послуги надає юрист із медичного права

Криворізький осередок Ліги студентів Асоціації правників України 16 квітня провів онлайн-захід «Які послуги надає юрист із медичного права?».

Подія була присвячена одній з найскладніших та найважливіших галузей юридичної практики, яка вимагає високого рівня кваліфікації та глибокого розуміння як медичних, так і правових аспектів. Спікером заходу виступила Ірина Шміло, кандидатка юридичних наук, юристка в медичній сфері.

Учасники події мали змогу ознайомитися із широким спектром послуг, що пропонують фахівці у сфері медичного права. Серед них були поради щодо медичного законодавства, консультації з питань прав пацієнтів та медичного персоналу, представництво інтересів у суді в медичних спорах, а також аналіз правових аспектів медичної діяльності.

Основною метою заходу було розкриття ролі та значення юристів, що спеціалізуються на медичному праві, у сучасній медичній практиці. Одним із ключових аспектів обговорення став аналіз послуг, які пропонує юрист із медичного права.

Учасники заходу вивчили різноманітні аспекти цієї сфери, зокрема:

  • консультації з питань медичного законодавства;
  • вирішення спорів між пацієнтами й медичними установами;
  • захист прав пацієнтів та медичних працівників;
  • ліцензування медичних закладів і регулювання медичної практики.

За словами організаторів, подія стала важливою платформою для обміну досвідом і знаннями в галузі медичного права, підкресливши важливість цієї сфери та її вплив на суспільство та здоров'я людей.

Новини Ліги студентів

У вас є цікава ідея заходу?