Чернівецький осередок Ліги студентів АПУ провів захід на тему фінансування здобуття вищої освіти

Чернівецький осередок Ліги студентів Асоціації правників України 29 березня провів захід «Фінансування здобуття вищої освіти», який висвітлив важливу для студентської спільноти тему.

Подія була організована у двох форматах, що дало змогу залучити широке коло учасників. Онлайн-трансляція через платформу Zoom дозволила долучитися тим, хто не міг бути присутнім на місці, тоді як офлайн-зустріч у Залі вченої ради юридичного факультету Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича надала можливість особистої взаємодії та обговорення.

Головним спікером заходу виступила Марія Калакайло, відома юристка з управління освітою, магістр права. Її досвід і знання у цій галузі надали події вагомий фаховий контекст.

Основними темами обговорення на заході були законопроєкти, спрямовані на вдосконалення системи фінансування вищої освіти. Також було наголошено на важливих змінах у навчанні медичних фахівців за державною освітою, що стало актуальним питанням.

Провідну роль у заході відіграли не лише студенти, а й викладачі, які виявили значний інтерес до обговорення цієї проблеми. Разом зі спікером вони аналізували поточні можливості студентів під час навчання та обговорювали перспективи.

Упродовж заходу всі учасники мали змогу ставити запитання та висловлювати свої думки, що створило атмосферу активної взаємодії та обміну ідеями.

За словами організаторів, усі учасники зустрічі залишилися задоволеними набутим досвідом і знаннями. Ця подія стала не лише платформою для обговорення актуальних питань, а й важливим кроком у підвищенні освітньої свідомості та співпраці в студентському середовищі.

Новини Ліги студентів

У вас є цікава ідея заходу?