Долучайтесь до експертної групи GAN для збору інформації щодо воєнних злочинів та підготовки аналітики
Асоціація правників України, Global Accountability Project та Ukraine Accountability Project запрошують волонтерів до роботи стосовно збору інформації щодо воєнних злочинів Російської Федерації в Україні та підготовки аналітичних матеріалів, в тому числі і стосовно злочину екоциду.
Для участі в роботі експертної групи потрібно:
- Зареєструватись за посиланням до 15 червня включно.
- Взяти участь у Загальному тренінгу (загальний словниковий запас, поняття, цілі), що відбудеться 25 червня (неділя) о 18:00 за київським часом (тривалість орієнтовно 2,5 год).
- Взяти участь в воркшопі, що відбудеться 9 липня о 20:00 за київським часом.
Інтенсивність участі у проекті та кількість витраченого часу визначатимуться кожним учасником самостійно.
Зверніть увагу:
- взяти участь у зборі інформації з відкритих джерел можуть як правники (в тому числі і студенти), так і представники інших спеціальностей (в тому числі біологи, екологи, представники сільськогосподарської сфери), які володіють базовим рівнем англійської мови для безпосередньої комунікації з командою GAN.
- для підготовки аналітичних матеріалів ми розшукуємо юристів, які вільно володіють англійською мовою.
Довідково. The Global Accountability Network є мережею прокурорів, адвокатів, науковців та інших експертів, а також студентів, які збирають й аналізують інформацію з відкритих джерел про міжнародні злочини. У фокусі GAN перебувають події в Сирії, Ємені, Венесуелі, Китаї, а тепер і в Україні. Асоціація правників України підтримує зусилля GAN щодо збору інформації про злочини, які вчиняє Російська Федерація в Україні, та щодо широкого розповсюдження такої інформації серед світової спільноти, а також надає експертну та волонтерську допомогу для слідчих дій GAN.
The Ukraine Task Force of The Global Accountability Network (GAN UTF) опубліковано дві редакції Звіту щодо воєнних злочинів, злочинів проти людяності та агресії, вчинених Російською Федерацією (РФ) проти України. Звіт підготовлено за сприяння Асоціації правників України. Серед іншого, у документі описано міжнародно-правові механізми притягнення РФ до відповідальності, визначено осіб, відповідальних за скоєні злочини, та сформовано приклади обвинувальних актів вищому військово-політичному керівництву РФ. Звіт закликає міжнародне співтовариство відреагувати на порушення міжнародного права, використовуючи вже існуючі механізми підзвітності. Ознайомитися з документом можна за посиланням. Перше видання звіту – за посиланням.
За додатковою інформацією звертайтесь за тел.: +38 (096) 742-71-07 (WhatsApp, Telegram) або пишіть на адресу: kpyshchyk@uba.ua. Контактна особа – Катерина Пищик.