АПУ запустила Інформаційний хаб з освітніми та кар’єрними можливостями для правників

Навіть у воєнний час для українських правників відкриті освітні та кар’єрні можливості. Асоціація правників України вирішила запустити вебплатформу для того, аби юристам було легко знаходити інформацію про такі можливості. З цією метою на сайті АПУ створено два модулі Інформаційного хабу для юристів:Карʼєра” та “Освітня платформа”. Ці можливості доступні як для членів, так і для нечленів АПУ.

КАРʼЄРА

Вебсторінка “Кар'єра” має на меті накопичувати інформацію про роботу та інші професійні можливості для українських юристів. Це також дозволить шукачам роботи завантажувати свої резюме, які потім буде надіслано потенційним роботодавцям.

Для того, щоб опублікувати вакансію або додати своє резюме на сайт, потрібно найперше зареєструватись тут: https://uba.ua/ukr/user/registration.

Після цього в особистому кабінеті https://uba.ua/ukr/user/profile у вкладці “Мої оголошення” ви зможете додавати свої вакансії або резюме й редагувати їх, а також переглядати ті, що були опубліковані іншими користувачами.

ОСВІТНЯ ПЛАТФОРМА

Своєю чергою, “Освітня платформа” — це модуль, який дає змогу юристам самостійно навчатися. Будь-який юрист після реєстрації на сайті отримає вільний доступ до професійного контенту у вигляді лекцій, тренінгів, вебінарів та інших форматів. У разі успішного проходження тесту система видасть сертифікат про проходження.

Якщо у вас виникли труднощі чи бажання уточнити інформацію щодо розміщення вакансій чи резюме та/або ви хочете долучитися до наповнення освітньої платформи, будь  ласка, звертайтесь за тел. +38 (096) 742-71-07 (WhatsApp, Telegram) або пишіть на адресу kpyshchyk@uba.ua. Контактна особа Катерина Пищик.

У вас є цікава ідея заходу?