Вибори до рад комітетів. Знайомство з кандидатами, І група, ч. 4

2022-01-14

КИЇВ — 14 січня 2022 року. Продовжуємо знайомство з першою групою кандидатів на посади членів рад комітетів! До знайомства запрошуються:

Комітет з конкуренційного права

Олександр Нагорний 

Радник Sayenko Kharenko

Детальніше про біографію та досвід кандидата можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Максим Назаренко 

Партнер Sayenko Kharenko

Детальніше про біографію та досвід кандидата можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Микита Нота

Партнер AVELLUM

Детальніше про біографію та досвід кандидата можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Вікторія Пташник 

Адвокатка, народна депутатка України 8-го скликання

Детальніше про біографію та досвід кандидатки можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Володимир Саєнко 

Партнер Sayenko Kharenko

Детальніше про біографію та досвід кандидата можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Ігор Свечкар 

Партнер ЮФ «Астерс»

Детальніше про біографію та досвід кандидата можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Ніна Сидоренко 

Радниця LCF Law Group, адвокатка, к.ю.н.

Детальніше про біографію та досвід кандидатки можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Комітет з міжнародного права

Юлія Атаманова 

Партнерка, керівниця практики міжнародного арбітражу LCF Law Group

Детальніше про біографію та досвід кандидатки можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Владислав Бандровський 

Юрист Kinstellar, адвокат 

Детальніше про біографію та досвід кандидата можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Анна Буквич

Старша юристка Jeantet Ukraine

Детальніше про біографію та досвід кандидатки можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Вікторія Івасечко 

Адвокатка «Редкліфф Партнерз»

Детальніше про біографію та досвід кандидатки можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Наталія Тужеляк 

White & Case LLP, Associate, Solicitor

Детальніше про біографію та досвід кандидатки можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Комітет з конкурсного права

Андрій Авторгов  

Приватний виконавець 

Детальніше про біографію та досвід кандидата можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Олена  Волянська 

Партнерка, керівниця практики банкрутства та реструктуризації  LCF Law Group

Детальніше про біографію та досвід кандидатки можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Олексій Воронько  

Керуючий партнер Ario Law Firm

Детальніше про біографію та досвід кандидата можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Олег Горецький 

Керуючий партнер ЮФ «Горецький і Партнери»

Детальніше з біографією кандидата та програмою розвитку Комітету можна ознайомитися за посиланням.

Артур Мегеря

Старший партнер L.I.Group, арбітражний керуючий, адвокат

Детальніше про біографію та досвід кандидата можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Вікторія Михайлова

Адвокатка L.I.Group

Детальніше про біографію та досвід кандидатки можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Нагадуємо, що голосування за кандидатів І групи на посади членів рад комітетів триватиме з 19.01.22 до 09:00 год. 24.01.22.

Далі буде! Слідкуйте за новинами!

Разом наш голос гучніший!

Приєднатися до заходів Асоціації правників України можна за посиланням.

Вступити до АПУTelegram-каналYouTube-канал.

Якщо ви бажаєте підтримати діяльність АПУ, будемо вдячні, якщо ви зробите це за посиланням.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ