До старту виборів Ради Відділення АПУ в Харківській області залишилось 6 днів

ХАРКІВ – 28 вересня 2021 рокуВже 4 жовтня 2021 року розпочнеться процес оновлення Ради Відділення Асоціації правників України в Харківській області. Наразі ж ми б хотіли розповісти, як саме відбуватиметься виборчий процес і навіщо правнику балотуватися до Ради.

Важливо

До моменту початку виборів необхідно обов’язково перевірити власні контактні дані в базі АПУ. Актуальність інформації дозволить Вам без перешкод отримати свій бюлетень.

Примітка

Через епідеміологічну ситуацію та відповідні обмеження, вибори пройдуть в онлайн-форматі. Подати заявку можна буде самостійно чи висунути на посаду гідну кандидатуру.

Етапи:

І етап

4 жовтня — 12 жовтня 2021 року: прийом заяв на посаду члена Ради відповідного Відділення у 2021-2022 рр. Для подачі заявки, будь ласка, перейдіть за посиланням. Після подачі заявки, з кандидатами зв’яжеться регіональний координатор. Кандидати мають додатково підготувати біографію та фотографію для майбутнього анонсування.

*Стати виборцем або кандидатом можуть всі члени Асоціації правників України за умови сплаченого членського внеску. Подати заяву можна самостійно чи висунути на посаду кандидатуру.

ІІ етап

13 жовтня - презентація програм кандидатів. Презентація буде відбуватися в онлайн форматі, на якій кандидати розкажуть про своє бачення подальшого розвитку Відділення, а члени зможуть поставити питання кандидатам.

ІІІ етап

14 — 28 жовтня 2021 року: голосування. Члени АПУ отримають електронні листи, в яких буде вся необхідна інформація для голосування.

Вже на початку листопада ми познайомимося з новими лідерами, які впродовж наступного року будуть керувати регіональними осередками АПУ.

З будь-яких питань щодо процедури виборів та діяльності регіональних відділень АПУ звертайтеся до Секретаріату АПУ за тел.: +380 (66) 417-99-90 або поштою skhid@uba.ua. Контактна особа – Альона Лукаш.

Новини відділеннь

У вас є цікава ідея заходу?