Стартує ІI Стипендіальний конкурс на профіль підготовки «Запобігання корупції»

ХАРКІВ — 9 вересня 2021 рокуВідділення Асоціація правників України в Харківській області анонсує старт ІI Стипендіального конкурсу, що покриє перший семестр навчання за профілем «Запобігання корупції» в Інституті прокуратури та кримінальної юстиції Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Конкурс започатковано за ініціативи Відділення АПУ в Харківській областіта та Асоціації випускників НЮУ  імені Ярослава Мудрого. В цьому році партнерами виступили: АО «Александров і партнери», АО «Кролевецький і партнери» та АО «Іваненко і партнери».

Якщо Ви студент Інституту прокуратури та кримінальної юстиції НЮУ ім. Ярослава Мудрого, цікавитесь і розумієтесь у антикорупційному праві, маєте на меті розвиток антикорупційної системи, у Вас є унікальна можливість взяти участь у ІI Стипендіальному конкурсі на профіль підготовки «Запобігання корупції».

Цей конкурс проводиться вже вдруге та надає можливість студентам випробувати свої сили у написанні тесту на визначення рівня правничих компетенцій та вирішенні ситуативних завдань з кримінального та  адміністративного права, що стосуються боротьби з корупцією та антикорупційного законодавства та отримати винагороду, у вигляді покриття вартості першого семестру навчання. 

Дедлайн для реєстрації — до 14 серпня 2021 року.

Ознайомитися з електронним варіантом положення.

Контактна особа — Констянтин Автухов, тел.: (050) 826-60-16, e-mail: zapobigannakorupcii2021@gmail.com

Новини відділеннь

У вас є цікава ідея заходу?