Відбулася ХІ Intellectual Property Law School — вперше в онлайн-форматі

КИЇВ — 13 квітня 2021 року. Вперше в онлайн-форматі відбулася ХІ Intellectual Property Law School. Експертним партнером школи виступила юридична компанія Arzinger law firm. 

Протягом школи спікери провели інформативні лекції:

Від Костянтина Зерова, Голови IP комітету в IAA, Global Head of Legal в KIVI; старшого наукового співробітника в НДІ інтелектуальної власності НАПрН України на тему: «Авторське право для дизайнерів та ілюстраторів».

Лекція Катерини Сопової, кандидатки юридичних наук, судової експертки у сфері інтелектуальної власності, патентної повіреної, заступниці голови Ради Комітету АПУ з інтелектуальної власності на тему: «ТМ та ПЗ: зміна підходів до охорони».

Лекція Мирослави Коваль-Лавок, юристки Baker McKenzie, яка спеціалізується на праві інтелектуальної власності, є зареєстрованою патентною повіреною України, а також членкинею Асоціації правників України, Американської торговельної палати в України та Міжнародної Асоціації з Торгових Марок (INTA) та Дмитра Скидана -   молодшого юриста Київського офісу Baker McKenzie на тему: «Альтернативне вирішення спорів щодо права ІВ».

Лекція Дмитра Стефановича, юриста бутік-фірми Mamunya IP, члена ADR Young на тему: «Вирішення доменних спорів за процедурою UA-DRP».

Крім лекцій студенти приділили увагу також практичній частині та провели Workshop. 4 команди у двох секціях відстоювали позиції сторін по кейсу Geek Journal VS 1+1.

«Ми висловлюємо подяку юридичній компанії «Axon Partners»: Катерині Наливайко й Михайлу Юдіну за надзвичайно корисний воркшоп і персональні фідбеки для кожної команди», — підсумували захід студенти.

Новини Ліги студентів

У вас є цікава ідея заходу?

Сайт використовує cookies та інші технології для того, щоб ми могли запам’ятовувати Ваші вподобання та дізнаватись, як саме Ви використовуєте наш сайт. Обробка вказаних даних відбувається відповідно до Положення про обробку та захист персональних даних Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України», з яким можна ознайомитися за посиланням.
Натискаючи «ТАК», Ви надаєте згоду на використання cookies та інших технологій під час відвідування нашого сайту.
ТАК