Відділення АПУ вимагає дотримання принципів гласності та законності діяльності Харківської міської ради

ХАРКІВ  30 листопада 2020 року. Відділення АПУ в Харківській області звернулося до секретаря Харківської міської ради Олександра Новака з вимогою посприяти дотриманню принципу гласності та законності діяльності Харківської міської ради.

Контекст. Розпорядженням секретаря Харківської міської ради скликається 38 сесія на 2 грудня. Одним із пунктів порядку денного стало внесення змін до Регламенту Харківської міської ради 7 скликання. При цьому, ні на сайті Харківської міської ради, ні Єдиного міського реєстру актів Харківської міськради, міського голови та виконавчих органів влади відповідні зміни не були опубліковані. Тому їх розгляд під час 38 сесії суперечить принципам гласності та законності діяльності органів місцевого самоврядування.

Правники Відділення вимагають опублікувати відповідні зміни до Регламенту Харківської міської ради VII скликання належним чином, надати гарантований законодавством України строк для ознайомлення та встановити іншу дату розгляду відповідних змін до Регламенту Харківської міської ради VII скликання.

З повним текстом звернення можна ознайомитися за посиланням.

Новини комітету

18 червня 2019
15 жовтня 2019
15 жовтня 2019
24 лютого 2020

Долучайтесь до АПУ

Будьте в курсі актуальних новин від Асоціації правників України. Отримайте доступ до корисної інформації та освітніх можливостей. Ми будемо раді проконсультувати вас і надати всю необхідну підтримку.