Відділення АПУ звернулося до мера щодо визначення нормативної грошової оцінки земель міста Харкова

ХАРКІВ  26 жовтня 2020 року. Відділення АПУ в Харківській області звернулося до міського голови Геннадія Кернеса з вимогою сприяти забезпеченню прав осіб на доступ до публічної інформації.

Мова йде про належне опублікування значення коефіцієнтів Км2 та Км3, які застосовуються при визначенні нормативної грошової оцінки земель Харкова. Серед вказаних ресурсів: сайти Харківської міськради та Єдиного міського реєстру актів Харківської міськради, міського голови й виконавчих органів ради.

Контекст. Міськрадою було затверджено Технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель Харкова, яка почала застосовуватися з 01.01.2020. При цьому, ні у відповідному рішенні, ні в інших відкритих джерелах інформації не були опубліковані показники та значення коефіцієнтів.

Для доступу до публічної інформації, експерти Відділення направили запити про надання використовуваних даних. У відповідь було надано доступ лише до одних коефіцієнтів, а в доступі до інших — відмовлено, нібито тому, що це службова інформація. Правники з цим не погоджуються.

З повним текстом звернення можна ознайомитися за посиланням

Новини відділеннь

У вас є цікава ідея заходу?