Кава, піца & юриспруденція: про якісний обмін досвідом від студентів

ОСТРОГ — 19 жовтня 2020 року. Острозький осередок Ліги студентів АПУ не втомлюється дивувати студентів цікавими заходами зі справжніми професіоналами.

У межах ініціативи «Кава з юристом» відбулася чергова неформальна зустріч. У затишній атмосфері учасникам вдалось поспілкуватися з кандидатом юридичних наук, адвокатом Vasil Kisil & Partners – Богданом Шабаровським.

Учасники скористались прекрасною нагодою для неформального спілкування з юристом-практиком та змогли отримати відповіді на безліч запитань:

  • Про кар’єру юриста.
  • Перешкоди та невдачі.
  • Цікаві історії з практики.
  • Навчання в університеті.
  • Настанови та поради на майбутнє.

Студенти зазначили:

«Ми вдячні всім, хто долучився до нашої бесіди та запрошуємо Вас до подальшої співпраці! Досягатимемо нових вершин разом!»

Новини Ліги студентів

Стати членом АПУ - надихаючий нетворкінг, експертиза, практичні інструменти для розвитку та інші переваги членства

Сайт використовує cookies та інші технології для того, щоб ми могли запам’ятовувати Ваші вподобання та дізнаватись, як саме Ви використовуєте наш сайт. Обробка вказаних даних відбувається відповідно до Положення про обробку та захист персональних даних Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України», з яким можна ознайомитися за посиланням.
Натискаючи «ТАК», Ви надаєте згоду на використання cookies та інших технологій під час відвідування нашого сайту.
ТАК