Вибори до рад регіональних відділень АПУ: старт голосування!

КИЇВ — 15 червня 2020 року. Шановні колеги, раді повідомити про старт третього етапу виборів до рад регіональних відділень! Упродовж тижня кандидати презентувати власні виборчі програми. З програмами кандидатів можна ознайомитися в електронному та відео-форматі. Всі матеріали від кандидатів розміщені за посиланням. 12 червня ми завершили етап ІІ та готові розпочинати процедуру голосування за кандидатів на посади членів рад відділень. 

Голосування триватиме у період з 15 червня по 25 червня 2020 року. Члени АПУ отримають електронні листи, в яких буде вся необхідна інформація для голосування.

Для того, аби без перешкод отримати право голосу, необхідно вже зараз перевірити власні:

Крок 1. Контактні дані в базі АПУ. 

Крок 2. Приналежність до відповідного Відділення. Актуальність вказаної інформації дозволить Вам без перешкод отримати свій бюлетень. Зробити це можна за посиланням.

Вже на початку липня ми познайомимося з новими лідерами, які впродовж наступного року будуть керувати регіональними осередками АПУ.

Хвилина аналітики. Проаналізувавши всі отримані від кандидатів заяви, керівниця напряму «Спільнота» Асоціації правників України, Вікторія Краснова, сформувала портрет лідера АПУ. Який він? Можна дізнатися за посиланням.

Крім того, задля ознайомлення із підсумками діяльності регіональних відділень, ми розпочали спеціальний проєкт «Альфа та Омега» або «Нові лідери» рік потому» — серію інтерв'ю з очільниками осередків. Перші випуски доступні за посиланнями: 1. Тернопіль; 2. Харків; 3. Львів

Будь ласка, напишіть нам, якщо у вас виникли питання:

Щодо перевірки контактних даних

Наталія Єрмоленко, координаторка з питань членства, members@uba.ua

Щодо питань, безпосередньо пов’язаних із виборчим процесом

Вікторія Краснова, керівниця напряму «Спільнота», координаторка роботи центральних відділень, vkrasnova@uba.ua

Ольга Лотоцька, координаторка західних відділень, zakhid@uba.ua

Ольга Чорнюк, координаторка південних відділень, pivden@uba.ua

Альона Лукаш, координаторка східних відділень, skhid@uba.ua

Новини відділеннь

У вас є цікава ідея заходу?