Формування оргкомітету Форуму з земельного права

ВІННИЦЯ — 24 грудня 2021 року. Асоціація правників України запрошує фахівців долучитися до роботи організаційного комітету з підготовки Форуму з земельного права, який відбудеться 18 лютого 2022 року у м. Вінниці.

Відповідно до «Положення про підготовку ключових заходів АПУ»  організаційний комітет заходу — це група осіб, які відповідають за змістовне наповнення заходу та своєчасне надання Секретаріату АПУ необхідних відомостей для організації та проведення заходу.

Зверніть увагу! До складу організаційного комітету може входити один представник від однієї юридичної компанії. Членами організаційного комітету заходу можуть бути лише члени АПУ з оплаченим членським внеском, які є визнаними фахівцями у відповідній галузі права, окрім випадків, передбачених п. 3.6. Положення про підготовку ключових заходів АПУ. 

Для того щоб висунути свою кандидатуру до складу організаційного комітету заходу, необхідно до 11 січня 2022 року включно заповнити електронну заяву в члени організаційного комітету.

За додатковою інформацією щодо заходу звертайтесь, будь ласка, до координаторки південних та центральних відділень Мілени Тетерятник за тел.: +380 (67) 142-17-80, e-mail: pivden@uba.ua.

Новини відділеннь

У вас є цікава ідея заходу?