Smart Legal Talks. Про підсумки першї зустрічі

ХАРКІВ – 7 травня 2020 рокуВідділення АПУ в Харківській області розпочало серію зустрічей із спеціалістами різних сфер для неформального спілкування у форматі Smart Legal Talks.

«У свої 30 років я зрозумів, що дуже люблю книжки..»

Першим гостем серії зустрічей став Роман Кузюкфахівець з корпоративного управління, автор першого українського бізнес-детективу. Він розказав, що наразі розвиває напрямок видавництва, має в роботі 3 книги та хоче видати збірку власних віршів. Крім того, спільно з бізнесменами правник працює над курсом фінансової грамотності для підлітків: «Цей рік мине під егідою розвитку продукту настільної гри».

Планує юрист взятися і за створення нового покоління електронних книг:   

«Маю ідею створити квест-бук  книгу, яка вміє інтерактивно спілкуватися з читачем, надає не просто теоретичні дані, а і практичні навички, формує їх. Мобільний додаток або веб-версія електронної книги зробимо у вигляді тесту, опитувальника, квесту, міні-гри чи простого посилання на більш розширений ресурс матеріалів».

Більшу частину зустрічі спікери обговорювали книгу «Кінцевий бенефіціар». Пан Кузюк розповів, що написав її досить швидко — на творчий процес він витратив пів року. Фактично, вона є узагальненням 10 років теоретичного та практичного досвіду автора.

«Наприклад, коли я брав участь в серії кільцевих перегонів «Тайм атака», то дебютував там як перегонник і завоював відповідний розряд. Тоді я допомагав у юридичному супроводі візуального забезпечення олімпійських ігор в Бразилії. Це чудове підтвердження, що коли ти завантажений максимально, то ефективність  максимальна».

У свою чергу, Олексій Зайцев, адвокат, керівник практики корпоративного права, партнер АО «Кролевецький та партнери», поділився своїми першими враженнями від назви книги:

«Книгу вперше побачив у Львові. Це був саме той період, коли юрособи масово подавали форми про структуру власності. Тому така назва не то, щоб не відбила бажання прочитати, а, навпаки, викликала певний протест, навіть не подивився хто автор».

Олексій зазначив, що книга дуже змістовна, легко читається і стимулює бажання цитувати її на кожній сторінці. На це автор відповів:

«Завжди читаю книжки з маркером чи ручкою, тому надаю перевагу паперовим книгам. В мене вони завжди заповнені нотатками, тому і Ви себе не обмежуйте: пишіть, кресліть, для цього і потрібен папір. Як сказав мій чудовий друг, Андрій Осіпов: «Беріть слово і ним цінний робіть папір». 

Крім того, Роман Кузюк розповів, що нині планує втілити трилогію під назвою «Кінцевий бенефіціар». Розпочати роботу над першою книгою автор планує до кінця поточного року. Книга ж, обговорювана під час онлайн-зустрічі стане третьою в трилогії.

Наостанок пан Кузюк поділився власним ТОП-5 книг для читання на карантині. Разом із Олексієм Зайцевим він домовився про організацію «Антикорупційної мафії»  для харківських колег.

Новини відділеннь

У вас є цікава ідея заходу?