Ювілейна X Всеукраїнська школа з права ІВ
КИЇВ — 23 лютого 2020 року. «Уявляй. Твори. Захищай» — саме під таким девізом 22 — 23 лютого відбулась така очікувана усіма студентами та правниками ювілейна X Всеукраїнська школа з права інтелектуальної власності.
Захід традиційно пройшов у стінах Касаційного господарського суду, де зібрались учасники з усієї країни.
Програму першого дня школи відкрив керівник напряму медіації ДП «Український інститут інтелектуальної власності» Вадим Лавренюк, який розповів учасникам про медіацію у спорах сфери інтелектуальної власності. Наступним виступив Тарас Кислий, партнер практики інтелектуальної власності Arzinger, який розповів слухачам про те, як Україні позбутися статусу держави-пірата.
Школа продовжилася виступом на тему: «Fashion Law та дилеми інтелектуальної власності» Максима Попова, партнера Mentors Law Firm. Юрист практики інтелектуальної власності AEQUO Дмитро Стефанович розповів відвідувачам про оновлені механізми захисту інтелектуальної власності на митниці. Тим, як воно бути радником музичного лейблу та які аспекти права інтелектуальної власності включає ця робота, з учасниками поділився юридичний радник в Uvoteam та Masterskaya Вадим Козьма. А юристка практики інтелектуальної власності та групи IT/TMT в київському офісі BakerMcKenzie Мирослава Коваль-Лавок побудувала свій виступ на розгляді окремих брендів та продемонструвала учасникам приклади, коли надмірна популярність торгових марок — це не завжди добре. Завершила перший день навчання Ольга Венецька, старша юристка StarLightMedia, з виступом на тему: «Media Law: інтелектуальна власність та юридичний супровід медіа груп».
Ранок другого дня розпочався з виступу Станіслава Бориса та Костянтина Корнєєва, юристів практики захисту бізнесу Juscutum, які розкрили надзвичайно цікаву тему: кримінальна відповідальність у сфері інтелектуальної власності. Далі разом із Христиною Никеруй, юристкою практики інтелектуальної власності та групи IT/TMT в київському офісі BakerMcKenzie, говорили про дуже актуальну тему, а саме: «Авторське право у книговидавничому секторі».
Наступним виступив Костянтин Зеров, спеціаліст у сфері інтелектуальної власності, який розповів про основи авторського права для дизайнерів та ілюстраторів. А старший юрист Legal IT Group Олександр Голод пояснив, як регулюють правові питання у сфері інтелектуальної власності при розробці ігор.
Родзинкою другого дня навчання став спільний виступ керівника практики інтелектуальної власності «Василь Кисіль і Партнери» Іларіона Томарова та Катерини Сопової, судової експертки у сфері ІВ, заступниці Голови Комітету з ІВ АПУ. Вони влаштували між собою міні-дебати та провели опитування серед учасників школи.
Дякуємо партнерам Ліги студентів АПУ: річним партнерам Ario та GRACERSLawFirm, офіційному партнеру Totum, експертному партнеру заходу Arzinger та ексклюзивному партнеру BakerMcKenzie;інформаційним партнерам: FashionLaw, Law&Events, Loйер та patentor. Київський осередок Ліги студентів АПУ також висловлює вдячність Касаційному господарському суду, який люб’язно відкрив свої двері для проведення школи.
Пишаємося співпрацею з найкращими!
Дякуємо спікерам за присвячений нам час та безцінні знання. Дякуємо за яскраві емоції та дискусії, натхнення та актуальні теми. Також дякуємо нашим чудовим учасникам, які надихають нас на зміни та вдосконалення.
Не зупиняємося на досягнутому та рухаємося далі!