ХАРКІВ — 20 лютого 2020 року. Відбувся інтенсив Відділення АПУ в Харківській області на тему «Медіація та нові горизонти для юридичних професій».

З вітальним словом до учасників заходу звернувся Зайцев Олексій, член Ради Відділення АПУ в Харківській області, партнер АО «Кролевецький та партнери».

В ролі експерта виступила Аліна Сергєєва, медіатор, адвокат, співавтор та викладач сертифікатної програми “Теорія та практика медіації” (НЮУ ім. Ярослава Мудрого, м. Харків 2017-2019 роки), наразі, дослідник та експерт в Центрі медіації Асоціації випускників НЮУ імені Ярослава Мудрого.

Під час заходу були обговорені перспективи впровадження та застосування медіації (професійного посередництва у вирішенні конфліктів) представниками юридичних професій в Україні. Учасники мали змогу ознайомитися з особливостями та основними принципами медіації в цілому та роботи медіатора зокрема.  В ході обговорення було розглянуто шляхи та форми впровадження медіації в роботі адвокатів, нотаріусів та приватних виконавців.


Новини відділеннь

У вас є цікава ідея заходу?