Вибори до рад комітетів: Знайомство з кандидатами, група 2, ч.4

КИЇВ — 30 січня 2020 року. До свого завершення наближається другий етап процесу виборів до складу рад комітетів Асоціації правників України. Упродовж трьох тижнів ми знайомили вас із кандидатами на посади членів рад, і вже у понеділок стартувало електронне голосування за кандидатів І групи комітетів. Сьогодні до вашої уваги пропонуємо завершальний третій блок комітетів ІІ групи, голосування за кандидатів якої розпочнеться 3 лютого о 09:00.

Комітет з альтернативних вирішень спорів

Олеся Гонтар

Гонтар Олеся Віталіївна, народилася 25 червня 1991 року. У 2012 році закінчила Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, у 2014 році отримала ступінь магістра права.

Спеціалізується з питань міжнародного арбітражу, транскордонного врегулювання спорів та сфері корпоративного права та M&A.

Також спеціалізується на представництві клієнтів у міжнародному інвестиційному арбітражі та питаннях структурування інвестицій.

З 2014 року — старша юристка практики міжнародного арбітражу Saenko Kharenko.

Членкиня Робочої Групи Української арбітражної асоціації з удосконалення арбітражного законодавства України. Співавторка Арбітражного регламенту для цілей ЗУ «Про фінансову реструктуризацію».

Детальніше ознайомитися з біографією кандидатки можна за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Оксана Карел

Карел Оксана Ярославівна, народилася 15 квітня 1989 року. З відзнакою закінчила Київський національний лінгвістичний університет та Гейдельберзький університет імені Рупрехта-Карла у Німеччині. Спеціалізації — правознавство та міжнародний комерційний арбітраж.

Радниця, співголова практики міжнародного вирішення спорів та арбітражу Arzinger у м. Києві. Понад 9 років досвіду юридичної практики. Спеціалізується на міжнародному інвестиційному та комерційному арбітражі. Має значний досвід у господарському, цивільному та адміністративному процесах.

Детальніше ознайомитися з біографією кандидатки можна ознайомитися посиланням

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Іван Касинюк

Касинюк Іван Васильович, народився 2 листопада 1983 року. Закінчив Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. Нині є партнером та очільником практики Міжнародного арбітражу AVELLUM, адвокат.

Провідний юрист у галузі міжнародного арбітражу та агробізнесу. Відомий завдяки багаторічній практиці в міжнародній торгівлі с/г товарами та успішним представництвам клієнтів в англійських арбітражах ГАФТА (GAFTA), ФОСФА (FOSFA), ЛМАА (LMAA), ЛСІА (LCIA).

Детальніше ознайомитися з біографією кандидата та програмою розвитку Комітету можна за посиланням.

Ірина Мороз

Народилася 20 квітня 1985 року. Підтримує тісні зв'язки з провідними юридичними компаніями країн Європи та США.

Є визнаною експерткою у сфері міжнародної торгівлі товарами з усіх питань виконання експортних контрактів і міжнародного перевезення вантажів. Супроводжує контракти найбільших українських і міжнародних торгових компаній.

Досвід Ірини у практиці вирішення спорів включає супровід складних комерційних арбітражів у провідних арбітражних інституціях світу (LCIA, SCC), та вирішення торгових і морських спорів в GAFTA, FOSFA, LMAA, RSA.

Ірина набула досвіду виконання арбітражних рішень на території Туреччини, Німеччини, Швейцарії, Англії, Гонконгу та інших країн.

Чинна Голова Комітету АПУ з цивільного, сімейного та спадкового права.

Детальніше ознайомитися з біографією кандидатки та програмою розвитку Комітету можна за посиланням.

Сергій Уваров

Уваров Сергій Олександрович, народився 16 квітня 1988 року. У 2011 році з відзнакою закінчив Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Магістр міжнародного права.

Основні сфери спеціалізації: комерційний та інвестиційний арбітраж, пов’язані з арбітражем судові розгляди та міжнародні судові провадження.

Брав участь в арбітражних провадженнях згідно з арбітражними регламентами LCIA, SCC, ICC, JAMS, LMAA, UNCITRAL, МКАС при ТПП України та МКАС при ТПП Російської Федерації. Його досвід включає представлення інтересів українських державних органів та державних підприємств в іноземних судах та міжнародних арбітражах.

Детальніше ознайомитися з біографією кандидата можна за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Комітет з питань енергетики, нафти та газу

Наталія Гутаревич

Гутаревич Наталія Олександрівна, народилася 29 жовтня 1984 року. У 2005 році закінчила Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана. У 2006 році отримала ступінь магістра права. Кандидат юридичних наук.

З вересня 2019 року – юристка Saenko Kharenko. Спеціалізується з надання правової оцінки нормативно-правовим актам у сфері енергетики, природних ресурсів, дозволів на користування надрами тощо. Бере участь в обговоренні законодавчих змін у вказаних сферах.

Членкиня Американської торгової палати в Україні та Європейської Бізнес Асоціації.

Детальніше ознайомитися з біографією кандидатки та

 програмою розвитку Комітету можна тут.

Олег Костюченко

Костюченко Олег Васильович, народився 23 березня 1984 року. У 2007 році закінчив Інститут енергозбереження та енергоменеджменту НТУ «КПІ» за спеціальністю «Енергетичний менеджмент», а у 2013 році — юридичний факультет Університету економіки та права «КРОК».

За період роботи в електропередавальній компанії зробив внесок до врегулювання та розвиток сфери приєднань електроустановок до електричних мереж на території Київської області. В компанії  «А.Е.S. Київобленерго»  налагоджував  діяльність з питань приєднань електроустановок до електричних мереж в Бориспільському регіоні Київської області.

Нині — адвокат, старший юрисконсульт АО «АК «Соколовський і Партнери».

Детальніше ознайомитися з біографією кандидата можна ознайомитися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Борис Лубинський

Лубинський Борис Борисович, народився 11 жовтня 1978 року. У 2003 році закінчив Донецький Національний університет.

З 2019 року – менеджер з правового забезпечення ТОВ «ВІНД фАРМ».

Детальніше ознайомитися з біографією кандидата можна за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Олег Паракуда

Олег Васильович Паракуда, народився 14 листопада 1981 року. У 2005 році закінчив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка. Магістр права. У тому ж році закінчив Національний університет Львівська політехніка, економіка і підприємництво. У 2011 році закінчив Національну академію державного управління при Президенті України. Магістр суспільного розвитку.

Нагороджений Орденом Данила Галицького Подяка Кабінету міністрів України.

Детальніше ознайомитися з біографією кандидата можна за посиланням.

Із програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Комітет з трудового права

Кирило Казак

Казак Кирило Ігорович, народився 11 грудня 1979 року. 2002 році з відзнакою закінчив Національну юридичну академію України ім. Ярослава Мудрого, а у 2004 році — економічний факультет Харківського національного університету ім. В. Каразіна за спеціальністю «банківська справа».

Очолює практику посадових злочинів (White Collar Crimes) та практику трудового права.

Основна спеціалізація — адвокатська підтримка клієнтів при проведенні слідчих дій правоохоронними та контролюючими органами, захист інтересів у кримінальному провадженні.

Перед приєднанням до команди KPD Consulting тривалий час обіймав посаду слідчого прокуратури України та прокурора. Є автором численних фахових публікацій та доповідей з питань трудового та кримінального законодавства в медіа. З 2010 року — акредитований інструктор Національного центру підготовки банківських працівників України з питань трудового права. 

Детальніше ознайомитися з біографією кандидата та 
програмою розвитку 
Комітету можна тут.

Інеса Летич

Летич Інеса Анатоліївна, народилася 26 листопада 1987 року. У 2010 році закінчила Національний університет «Києво-Могилянська академія», спеціаліст права. У 2011 році отримала ступінь магістра права у Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка.

Основна спеціалізація — трудове право. Юридична експертиза охоплює вирішення трудових спорів та врегулюванні кризових ситуацій та чутливих питань у сфері праці.

Окрім того, Інеса спеціалізується на корпоративному праві, регуляторних питаннях діяльності бізнесу на дотриманні нормативних вимог, а також захисті персональних даних.

Відзначена як юрист нової генерації у сфері трудового права згідно з міжнародним рейтингом The Legal 500 2019, та є визнаним юристом з трудового права відповідно до Ukrainian Law Firms 2019. A Handbook for Foreign Clients.

Детальніше ознайомитися з біографією кандидатки можна за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут

У вас є цікава ідея заходу?