Вибори до рад комітетів: Знайомство з кандидатами, група 2, ч.4

КИЇВ — 30 січня 2020 року. До свого завершення наближається другий етап процесу виборів до складу рад комітетів Асоціації правників України. Упродовж трьох тижнів ми знайомили вас із кандидатами на посади членів рад, і вже у понеділок стартувало електронне голосування за кандидатів І групи комітетів. Сьогодні до вашої уваги пропонуємо завершальний третій блок комітетів ІІ групи, голосування за кандидатів якої розпочнеться 3 лютого о 09:00.

Комітет з альтернативних вирішень спорів

Олеся Гонтар

Гонтар Олеся Віталіївна, народилася 25 червня 1991 року. У 2012 році закінчила Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, у 2014 році отримала ступінь магістра права.

Спеціалізується з питань міжнародного арбітражу, транскордонного врегулювання спорів та сфері корпоративного права та M&A.

Також спеціалізується на представництві клієнтів у міжнародному інвестиційному арбітражі та питаннях структурування інвестицій.

З 2014 року — старша юристка практики міжнародного арбітражу Saenko Kharenko.

Членкиня Робочої Групи Української арбітражної асоціації з удосконалення арбітражного законодавства України. Співавторка Арбітражного регламенту для цілей ЗУ «Про фінансову реструктуризацію».

Детальніше ознайомитися з біографією кандидатки можна за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Оксана Карел

Карел Оксана Ярославівна, народилася 15 квітня 1989 року. З відзнакою закінчила Київський національний лінгвістичний університет та Гейдельберзький університет імені Рупрехта-Карла у Німеччині. Спеціалізації — правознавство та міжнародний комерційний арбітраж.

Радниця, співголова практики міжнародного вирішення спорів та арбітражу Arzinger у м. Києві. Понад 9 років досвіду юридичної практики. Спеціалізується на міжнародному інвестиційному та комерційному арбітражі. Має значний досвід у господарському, цивільному та адміністративному процесах.

Детальніше ознайомитися з біографією кандидатки можна ознайомитися посиланням

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Іван Касинюк

Касинюк Іван Васильович, народився 2 листопада 1983 року. Закінчив Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. Нині є партнером та очільником практики Міжнародного арбітражу AVELLUM, адвокат.

Провідний юрист у галузі міжнародного арбітражу та агробізнесу. Відомий завдяки багаторічній практиці в міжнародній торгівлі с/г товарами та успішним представництвам клієнтів в англійських арбітражах ГАФТА (GAFTA), ФОСФА (FOSFA), ЛМАА (LMAA), ЛСІА (LCIA).

Детальніше ознайомитися з біографією кандидата та програмою розвитку Комітету можна за посиланням.

Ірина Мороз

Народилася 20 квітня 1985 року. Підтримує тісні зв'язки з провідними юридичними компаніями країн Європи та США.

Є визнаною експерткою у сфері міжнародної торгівлі товарами з усіх питань виконання експортних контрактів і міжнародного перевезення вантажів. Супроводжує контракти найбільших українських і міжнародних торгових компаній.

Досвід Ірини у практиці вирішення спорів включає супровід складних комерційних арбітражів у провідних арбітражних інституціях світу (LCIA, SCC), та вирішення торгових і морських спорів в GAFTA, FOSFA, LMAA, RSA.

Ірина набула досвіду виконання арбітражних рішень на території Туреччини, Німеччини, Швейцарії, Англії, Гонконгу та інших країн.

Чинна Голова Комітету АПУ з цивільного, сімейного та спадкового права.

Детальніше ознайомитися з біографією кандидатки та програмою розвитку Комітету можна за посиланням.

Сергій Уваров

Уваров Сергій Олександрович, народився 16 квітня 1988 року. У 2011 році з відзнакою закінчив Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Магістр міжнародного права.

Основні сфери спеціалізації: комерційний та інвестиційний арбітраж, пов’язані з арбітражем судові розгляди та міжнародні судові провадження.

Брав участь в арбітражних провадженнях згідно з арбітражними регламентами LCIA, SCC, ICC, JAMS, LMAA, UNCITRAL, МКАС при ТПП України та МКАС при ТПП Російської Федерації. Його досвід включає представлення інтересів українських державних органів та державних підприємств в іноземних судах та міжнародних арбітражах.

Детальніше ознайомитися з біографією кандидата можна за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Комітет з питань енергетики, нафти та газу

Наталія Гутаревич

Гутаревич Наталія Олександрівна, народилася 29 жовтня 1984 року. У 2005 році закінчила Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана. У 2006 році отримала ступінь магістра права. Кандидат юридичних наук.

З вересня 2019 року – юристка Saenko Kharenko. Спеціалізується з надання правової оцінки нормативно-правовим актам у сфері енергетики, природних ресурсів, дозволів на користування надрами тощо. Бере участь в обговоренні законодавчих змін у вказаних сферах.

Членкиня Американської торгової палати в Україні та Європейської Бізнес Асоціації.

Детальніше ознайомитися з біографією кандидатки та

 програмою розвитку Комітету можна тут.

Олег Костюченко

Костюченко Олег Васильович, народився 23 березня 1984 року. У 2007 році закінчив Інститут енергозбереження та енергоменеджменту НТУ «КПІ» за спеціальністю «Енергетичний менеджмент», а у 2013 році — юридичний факультет Університету економіки та права «КРОК».

За період роботи в електропередавальній компанії зробив внесок до врегулювання та розвиток сфери приєднань електроустановок до електричних мереж на території Київської області. В компанії  «А.Е.S. Київобленерго»  налагоджував  діяльність з питань приєднань електроустановок до електричних мереж в Бориспільському регіоні Київської області.

Нині — адвокат, старший юрисконсульт АО «АК «Соколовський і Партнери».

Детальніше ознайомитися з біографією кандидата можна ознайомитися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Борис Лубинський

Лубинський Борис Борисович, народився 11 жовтня 1978 року. У 2003 році закінчив Донецький Національний університет.

З 2019 року – менеджер з правового забезпечення ТОВ «ВІНД фАРМ».

Детальніше ознайомитися з біографією кандидата можна за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Олег Паракуда

Олег Васильович Паракуда, народився 14 листопада 1981 року. У 2005 році закінчив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка. Магістр права. У тому ж році закінчив Національний університет Львівська політехніка, економіка і підприємництво. У 2011 році закінчив Національну академію державного управління при Президенті України. Магістр суспільного розвитку.

Нагороджений Орденом Данила Галицького Подяка Кабінету міністрів України.

Детальніше ознайомитися з біографією кандидата можна за посиланням.

Із програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Комітет з трудового права

Кирило Казак

Казак Кирило Ігорович, народився 11 грудня 1979 року. 2002 році з відзнакою закінчив Національну юридичну академію України ім. Ярослава Мудрого, а у 2004 році — економічний факультет Харківського національного університету ім. В. Каразіна за спеціальністю «банківська справа».

Очолює практику посадових злочинів (White Collar Crimes) та практику трудового права.

Основна спеціалізація — адвокатська підтримка клієнтів при проведенні слідчих дій правоохоронними та контролюючими органами, захист інтересів у кримінальному провадженні.

Перед приєднанням до команди KPD Consulting тривалий час обіймав посаду слідчого прокуратури України та прокурора. Є автором численних фахових публікацій та доповідей з питань трудового та кримінального законодавства в медіа. З 2010 року — акредитований інструктор Національного центру підготовки банківських працівників України з питань трудового права. 

Детальніше ознайомитися з біографією кандидата та 
програмою розвитку 
Комітету можна тут.

Інеса Летич

Летич Інеса Анатоліївна, народилася 26 листопада 1987 року. У 2010 році закінчила Національний університет «Києво-Могилянська академія», спеціаліст права. У 2011 році отримала ступінь магістра права у Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка.

Основна спеціалізація — трудове право. Юридична експертиза охоплює вирішення трудових спорів та врегулюванні кризових ситуацій та чутливих питань у сфері праці.

Окрім того, Інеса спеціалізується на корпоративному праві, регуляторних питаннях діяльності бізнесу на дотриманні нормативних вимог, а також захисті персональних даних.

Відзначена як юрист нової генерації у сфері трудового права згідно з міжнародним рейтингом The Legal 500 2019, та є визнаним юристом з трудового права відповідно до Ukrainian Law Firms 2019. A Handbook for Foreign Clients.

Детальніше ознайомитися з біографією кандидатки можна за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут

Do you have an interesting idea for an event?

The UBA web-site uses cookies and other technologies so that we can remember your preferences and find out exactly how you use our web-site. Processing of the given data takes place in accordance with the Regulation on the Processing and Protection of Personal Data of the All-Ukrainian Non-Governmental Organization "Ukrainian Bar Association". For more information about the Regulation please follow the link.
By clicking "YES", you consent to the use of cookies and other technologies when visiting our web-site.
YES