Круглий стіл «Держпраці. Новий порядок перевірки»

ХАРКІВ – 5 листопада 2019 року. Відбувся Круглий стіл «Держпраці. Новий порядок перевірки», організований Відділення АПУ в Харківській області.

Експертом зустрічі виступила Руслана Пивоварова - керівник податкової практики Krolevetskyi & Partners Law Firm.

В ролі запрошених гостей виступили:

Гусаченко Ганна та Гончаренко Анастасія - представники Головного управління Держпраці у Харківській області;

Юлія Зоркіна – суддя Харківського окружного адміністративного суду.

Модерував захід Євген Ріяко, член Ради Відділення Асоціації правників України в Харківській області та керуючий партнер юридичної компанії «Ріяко та партнери».

Головною темою обговорення стали підстави та порядок проведення перевірок роботодавців на наявність порушень законодавства про працю.

Також були висвітлені відповіді на питання: які обставини не допуску на підприємство перевіряючих вважаються законними, а які – ні; які докази підтверджують факт наявності порушень трудового законодавства; та яка відповідальність за таке порушення.

Було обговорено ситуації, коли Держпраці приходить на перевірку спільно з іншими державними органами. Ганна Гусаченко зазначила, що такі перевірки не залежать один від одної та проводяться з різних підстав.

На завершення заходу Ганна Гусаченко зазначила, що Головне управління Держпраці у Харківській області завжди іде на співпрацю з громадянами та підприємствами, раде надати допомогу та консультацію по будь-яким питанням.

Вдячні шановним гостям та учасникам заходу за змістовний діалог та безцінний досвід. Долучайтесь до АПУ, будьте в центрі законодавчих змін!

Новини відділеннь

У вас є цікава ідея заходу?