Legal Tax Club

ХАРКІВ - 10 жовтня 2019 року. Відбулося перше засідання Legal Tax Club. До події долучилися практикуючі адвокати, представники податкової та громадськість.

Ключовою темою засідання стало обговорення законопроектів 1210 та 1053.

Разом з Віталієм Білоусом, начальником відділу фактичних перевірок ГУ ДПС в Харківській області розглянули зміни до процедури застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг;

В’ячеслав Даценко, заступник начальника управління податків і зборів фізичних осіб ГУ ДПС в Харківській області пояснив суть потенційних змін щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві.

Модератором засідання виступила Оксана Кобзар, яка наголосила на необхідності активної участі адвокатської спільноти у процесі реформування системи оподаткування.

Також на засіданні клубу була присутня Юрчик Людмила, начальниця відділу супроводження судових спорів з адміністрування податків фізичних осіб ГУ ДПС в Харківській області з якою обговорили тему та формат наступного засідання Legal Tax Club.

Слідкуйте за нашими анонсами, адже засідання клубу будуть проводитися систематично, тож, якщо ви хочете впливати на обрання тематики засідань та список запрошених гостей, – доєднуйтесь!

За додатковою інформацією звертайтесь, будь ласка, до Секретаріату АПУ за тел.: +38 066 417 99 90, e-mail: skhid@uba.ua. Контактна особа – Лукаш Альона.

Новини комітету

18 червня 2019
15 жовтня 2019
15 жовтня 2019
24 лютого 2020

У вас є цікава ідея заходу?