У Запоріжжі відбулась регіональна конференція з податкового права

ЗАПОРІЖЖЯ - 17 травня 2019 року.  Відбулась регіональна конференція з податкового права за участі Відділення Асоціації правників України в Запорізькій області та Комітету АПУ з податкового та митного права.

Анастасія Волько, адвокат ЮК «Profecto», розповіла про оподаткування адвокатської діяльності та сплату єдиного соціального внеску (ЄСВ).

Роман Загрія, керуючий партнер ЮК «Право Гарант», розглянув тему, що стосувалась покладання юридичної відповідальності на платника податків на підставі лише факту наявності вироку за ст. 205 КК України відносно керівника контрагента діючої юридичної особи  та визнання фіктивними господарських операцій з юридичними особами за умови наявності усіх первинних бухгалтерських документів, відсутності дослідження самих господарських операцій під час кримінального провадження».

Тетяна Лисовець, старший партнер АО «АК «Соколовський і партнери» обговорила  питання податкових перевірок, а саме:

- Порядок формування плану-графіку податкових перевірок;

- Допуск/недопуск до перевірок, наслідки недопуску;

- Роль адвоката у виборі оптимальної стратегії для платників податку.

«Податкові спори одна з найвідповідальніших практик для Адвоката. Судові баталії на мільйони гривень не дають права на помилку. Наші контролюючі органи створюють нові механізми для встановлення порушень податкового/бухгалтерського обліку, і звісно як наслідок здійснення грошових донарахувань» - каже пані Тетяна.

Анна Пащенко, адвокат ЮК «Майстро і Беженар», член Комітету з Верховенства права НААУ розкрила тему «Участь бізнес-омбудсмена в  податкових спорах». У своїй доповіді адвокат розглянула питання щодо регулювання діяльності бізнес-омбудсмену, задачі та права Ради бізнес-омбудсмена, подання скарг до Ради та порядок їх розгляду.

Відділення Асоціації правників України в Запорізькій області висловлює вдячність Комітету АПУ з податкового та митного права за підтримку у проведенні конференції. Сподіваємось на подальшу співпрацю щодо заходів з актуальних та динамічних галузей права.

Новини відділеннь

У вас є цікава ідея заходу?