Підбили підсумки поточного року: засідання двох Комітетів АПУ

КИЇВ — 12 грудня 2018 року. Комітет з процесуального права та Комітет з альтернативних вирішень спорів Асоціації правників України обговорили реформи процесуальних кодексів в аспекті міжнародного комерційного арбітражу, а саме нові інструменти у підтримку арбітражного розгляду та виконання рішень.

Модерувала захід член Ради Комітету з альтернативних вирішень спорів, д.ю.н., доцент, адвокат, радник Юридичної групи LCF Юлія Атаманова.

«Незабаром Новий рік, тому хотілося б підбити підсумки роботи комітетів. Рік тому ми розглядали питання щодо зміни ставлення до арбітражу, зокрема підхід держави до цієї теми у зв’язку з прийняттям нових кодексів. Зміни та нові інструменти у Кодексі, за задумом розробників, мали відіграти важливу роль у покращенні арбітражного «клімату» України. Минув час, а тому цікаво обговорити, як ці норми тлумачаться та застосовуються», — розпочала засідання пані Юлія.

Серед спікерів: Людмила Винокурова, к.ю.н., доцент, заступник голови Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті України; Оксана Карел, член Ради Комітету з альтернативних вирішень спорів, старший юрист, керівник групи міжнародного вирішення спорів та арбітражу АО Arzinger; Ірина Кобець, старший юрист Юридичної групи LCF, та Сергій Гришко, член Ради Комітету з процесуального права, партнер ЮФ Redcliffe Partners.

Разом експерти розглянули підходи судової практики до тлумачення дійсності арбітражного застереження, заходи забезпечення в підтримку арбітражного розгляду та результати застосування нових процесуальних норм для МКАС. Також порушили тему нових процесуальних аспектів визнання та виконання арбітражних рішень.

 

Долучайтесь до АПУ

Будьте в курсі актуальних новин від Асоціації правників України. Отримайте доступ до корисної інформації та освітніх можливостей. Ми будемо раді проконсультувати вас і надати всю необхідну підтримку.