Підбили підсумки поточного року: засідання двох Комітетів АПУ

КИЇВ — 12 грудня 2018 року. Комітет з процесуального права та Комітет з альтернативних вирішень спорів Асоціації правників України обговорили реформи процесуальних кодексів в аспекті міжнародного комерційного арбітражу, а саме нові інструменти у підтримку арбітражного розгляду та виконання рішень.

Модерувала захід член Ради Комітету з альтернативних вирішень спорів, д.ю.н., доцент, адвокат, радник Юридичної групи LCF Юлія Атаманова.

«Незабаром Новий рік, тому хотілося б підбити підсумки роботи комітетів. Рік тому ми розглядали питання щодо зміни ставлення до арбітражу, зокрема підхід держави до цієї теми у зв’язку з прийняттям нових кодексів. Зміни та нові інструменти у Кодексі, за задумом розробників, мали відіграти важливу роль у покращенні арбітражного «клімату» України. Минув час, а тому цікаво обговорити, як ці норми тлумачаться та застосовуються», — розпочала засідання пані Юлія.

Серед спікерів: Людмила Винокурова, к.ю.н., доцент, заступник голови Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті України; Оксана Карел, член Ради Комітету з альтернативних вирішень спорів, старший юрист, керівник групи міжнародного вирішення спорів та арбітражу АО Arzinger; Ірина Кобець, старший юрист Юридичної групи LCF, та Сергій Гришко, член Ради Комітету з процесуального права, партнер ЮФ Redcliffe Partners.

Разом експерти розглянули підходи судової практики до тлумачення дійсності арбітражного застереження, заходи забезпечення в підтримку арбітражного розгляду та результати застосування нових процесуальних норм для МКАС. Також порушили тему нових процесуальних аспектів визнання та виконання арбітражних рішень.

 

Do you have an interesting idea for an event?