Майбутнє охорони здоров'я за державно-приватним партнерством

КИЇВ — 13 листопада 2018. Комітет з  медичного права Асоціації правників України за круглим столом поговорив на тему: «Державно-приватне партнерство у сфері охорони здоров’я: виклики та перспективи в умовах медичної реформи».

Доповідачами заходу були: Марина Слободніченко, голова комітету медичного права АПУ, член робочої групи при МОЗ України з впровадження державно приватного партнерства в сфері охорони здоров`я, Роман Шурдук, заступник директора компанії Фрезеніус Медікал Кер Україна та Євген Черевиков, консультант з управління проектами ДПП, співавтор Закону «Про державно-приватне партнерство».

«Сьогодні обговоримо багато питань, серед яких: актуальні проблеми у сфері охорони здоров'я, переваги державно-приватного партнерства у цій сфері. Також поговоримо про те, що потрібно зробити державі, щоб започаткувати, хоча б перший, законопроект щодо даного партнерства та про деякі вже реалізовані проекти, які є аналогом державно-приватного партнерства (застосування методик та їхні плюси)», — анонсувала Марина Слободніченко (із презентацією можна ознайомитися тут).

«Хочу дати кілька порад тим, хто хоче у майбутньому створити такий проект: думайте про свій проект не як про спосіб вирішення фінансових питань, не шукайте у приватному партнері гаманець та завжди приділяйте особливу увагу PR-кампанії свого проекту», — наголосив Євген Черевиков.

У свою чергу, Роман Шурдук розповів про кампанію Фрезеніус Медікал Кер Україна в цілому, світовий досвід державно-приватного партнерства та перспективу цього проекту у нашій країні.

Доповідачі закликали учасників до дискусії, аби захід не проходив у форматі монологу. 2 години заходу промайнули, як мить. Учасники подякували спікерам за таку щиру та пізнавальну розмову.

Слідкуйте за проведеннями заході АПУ та разом із фахівцями своєї справи обговорюйте найактуальніші питання у тій чи іншій сфері!

Новини комітетів

У вас є цікава ідея заходу?