Закон про ТОВ. Приготуватися до кроку вперед

ХАРКІВ — 15 червня 2018 року. За ініціативи Відділення АПУ в Харківській області відбувся семінар, присвячений обговоренню Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю».

Зацікавленість заходом виявили майже 200 учасників, серед яких: адвокати, нотаріуси, державні реєстратори, корпоративні юристи та викладачі правознавства.

Під час семінару обговорювали зміни законодавства, що вступають в силу вже 17 червня 2018 року, та як на них реагувати.

З вітальним словом до присутніх звернувся Голова Відділення АПУ в Харківській області Роман Чумак.

Першою в ролі спікера виступила Оксана Кобзар, адвокат Адвокатського бюро Оксани Кобзар, радник Axon partners, яка проаналізувала актуальність прийнятого Закону та його прогресивний вплив на розвиток корпоративного права в Україні.

З корпоративними договорами та їх значенням у діяльності ТОВ ознайомлював Антон Зінчук,асоційований партнер ILF.

Наступним слово мав Олег Дробот, директор Департаменту реєстрації Харківської міської ради, який ознайомив учасників з особливостями здійснення реєстраційних дій щодо ТОВ, їх статутів, а також змін до установчих документів юридичних осіб.

Із завершальним словом виступив Олексій Бринцев, суддя Господарського суду Харківської області, к.ю.н, доцент кафедри господарського права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, який розповів про вирішені новим Законом проблеми, а також звернув увагу на ті, які ним будуть створені.

Після виступів доповідачів розпочалося жваве обговорення серед присутніх практичних моментів змін в діяльності ТОВ, а саме: продажу часток, взаємин з контрагентами тощо.

Дякуємо всім учасникам семінару за виявлену зацікавленість та чекаємо на нових заходах.

Новини відділеннь

У вас є цікава ідея заходу?